Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Evet iyi aksiyon olacağa benziyor kazasız belasız inşallah trabzon merkez şanssız duruyor yağış açısından yine maalesef doğu karadeniz adına ama maalesef demek de ne kadar doğru bilmiyorum aşırı yağış sıkıntılara yol açabilecek durumda çünkü. Umalım ki afet yaşanmasın

• Resmi Gönderi

Camilerden uyarı yapılıyor. Bu geceden itibaren başlayacak kuvvetli yağış için.

Evet iyi aksiyon olacağa benziyor kazasız belasız inşallah trabzon merkez şanssız duruyor yağış açısından yine maalesef doğu karadeniz adına ama maalesef demek de ne kadar doğru bilmiyorum aşırı yağış sıkıntılara yol açabilecek durumda çünkü. Umalım ki afet yaşanmasın

Allah korusun.. Kazasız belasız yağış olsun inşaallah

• Evet iyi aksiyon olacağa benziyor kazasız belasız inşallah trabzon merkez şanssız duruyor yağış açısından yine maalesef doğu karadeniz adına ama maalesef demek de ne kadar doğru bilmiyorum aşırı yağış sıkıntılara yol açabilecek durumda çünkü. Umalım ki afet yaşanmasın

hocam samsun için nasıl görünüyor yağışlar

• hocam samsun için nasıl görünüyor yağışlar

Modellerde farklılıklar mevcut ama bu gece ve sabah yağış olma olasılığı var şuan kütleler beni yanıltıyor radar bakıyorum sadece ama şartlar uygun gözüküyor kütle bekleyeceğiz. Samsunun doğusu ve ordu giresun civarlar ile rizenin doğusu şiddetli yağış alacak gibi gözüküyor bu sistemde bakalım neler olacak.

• Abiler sorum var Çarşamba günü öğle saatlerine kadar da Ordu çevrelerinde yağış şiddetli olur mu gelirken merak ediyorum da

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen ArdaAlper ().

• ArdaAlper yağışın kuvvetli olduğu zamanlar Salı sabah erken saatler olarak görünüyor şimdilik. Onun dışında yağış çok kuvvetli değil.

Tişikkür ederim 🤠

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Sahutt kardeşim cevaplamış ordu için teşekkür ederim dediği gibi gözüküyor ArdaAlper kardeşim.

Tokatli6060

Tokat için geç gördüm ama bu gece denizden inecek kütleleri bekleyeceğiz tokat için çok kuvvetli olmasada kütlelere bağlı olarak yarın öğleden sonraya kadar ihtimal var yağış için

• samsun açıklarındaki kütlenin normalde ilerleyen saatlerde aşağıya doğru yön alması gerekiyor bakalım

• Sahutt kardeşim cevaplamış ordu için teşekkür ederim dediği gibi gözüküyor ArdaAlper kardeşim.

Tokatli6060

Tokat için geç gördüm ama bu gece denizden inecek kütleleri bekleyeceğiz tokat için çok kuvvetli olmasada kütlelere bağlı olarak yarın öğleden sonraya kadar ihtimal var yağış için

şuan iniyor hocam bize