Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Halitaydemir sistem daha tam oturmadıki yağışı otursunlar. Sen en kötü ecem ve gfs nin ortalamasını düşün?

Bu sefer de ben ECMWFyi beğenemedim hala mutabık değiller önce bi gösteriyorlar sonra bozuyolar biri düzeliyor birinin kafası karışık En güzeli bize yaraması açısından GFS gibi gelmsi hocam demi

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Merak etme ayın 18 19 u bekle

Sayın hocam sinirim size değil ama şu an haklı bir isyanda bulunacağım. KIŞ BİTTİ 14-15 DEDİK UMUTLA BEKLEDİK. 18 -19 OLDU.. BEN ARTIK İYI KÖTÜ BİR KAR GÖRMEK İSTİYORUM. YILDA 365 GÜN VAR KAR YAĞDIĞI ZAMAN MUTLU OLUYORUM. DİĞER GÜNLER MORALİM BOZUK OLUYOR. YANİ 365 GÜNÜN SON YILLARDA 4 GÜNU MUTLUYUM

• Diyecek birsey yok bizim adımıza orta ve doğu karadeniz için heycanla kaç gündür takip ediyoz ama malasef Marmara ve batı karadenizi izleyip oturacaz

• Diyecek birsey yok bizim adımıza orta ve doğu karadeniz için heycanla kaç gündür takip ediyoz ama malasef Marmara ve batı karadenizi izleyip oturacaz

Dostum samsuna -1 falan demiş karlı demiş Samsun adına pek kötü değilki

• z

Sayın hocam sinirim size değil ama şu an haklı bir isyanda bulunacağım. KIŞ BİTTİ 14-15 DEDİK UMUTLA BEKLEDİK. 18 -19 OLDU.. BEN ARTIK İYI KÖTÜ BİR KAR GÖRMEK İSTİYORUM. YILDA 365 GÜN VAR KAR YAĞDIĞI ZAMAN MUTLU OLUYORUM. DİĞER GÜNLER MORALİM BOZUK OLUYOR. YANİ 365 GÜNÜN SON YILLARDA 4 GÜNU MUTLUYUM

Allahtan ümit kesilmez dua et biliyorum zaten bize olmadığını hayırlısı neyse o olsun

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Batı Karadeniz ahalisi biz de durumlar nasıl?

GFS 60 Cm verdi şu anki çıktıda ama değişime açık tabi baya iyi çıktı fakat ECMWF için aynısını diyemem Zonguldak adına

• Ay ortası sistemi biraz çöp oldu gibi ama ay sonu sistemi için Ecmwf göz kırptı

• Ay ortası sistemi biraz çöp oldu gibi ama ay sonu sistemi için Ecmwf göz kırptı

Henüz çöp olan bir şey yok siklon yüzünden değişiyor ECMWFde iyi çıkabilirdi fakat bu akşamki çıktıyı uzun vadede sadece dikkate alırdım yarın sabaha bakalım bide bu gece gfs ne yapacak bu çıktıları sürdürürse GFSye dönebilir ECMWF benim düşüncem ama son dkya kadar takibe devam şuan bizim açımızdan çok iyi bence Zonguldak bartın hattı GFSye göre yıkılır ecmwf düzelirse sorun olmaz GEM UKMO Gayet iyi bakalım ECMWFde düzelirse ateş ederiz

• Henüz çöp olan bir şey yok siklon yüzünden değişiyor ECMWFde iyi çıkabilirdi fakat bu akşamki çıktıyı uzun vadede sadece dikkate alırdım yarın sabaha bakalım bide bu gece gfs ne yapacak bu çıktıları sürdürürse GFSye dönebilir ECMWF benim düşüncem ama son dkya kadar takibe devam şuan bizim açımızdan çok iyi bence Zonguldak bartın hattı GFSye göre yıkılır ecmwf düzelirse sorun olmaz GEM UKMO Gayet iyi bakalım ECMWFde düzelirse ateş ederiz

Şuan için söyledim ben çöp oldu bu güncellemeye göre yani Ecmwf'nin yeri benim için her zaman ayrıdır Ecmwf yok diyorsa yoktur benim için bakalım gfsnin sunduğu çıktılarda buluşursalar çok mükemmel olur hayırlısı inşallah gelecek

• evuzübillahiminşeytaniraccim bismillahirahmanirrahim,

beher kar tanesine ayrı şekil veren rabbim;

ermişlerin yüzü suyu hürmetine,

ölmüşlerin sükut dolu rahmetine,

yedi tepeli şu güzel şehrine

top top kar yağdır yarabbim allahım (amiiin)

ateş-ül kürreyi altı günde toprak eyleyen rabbim;

mü'minlerinin hayır duasına,

kafirlerin mahşer azabına,

melaikelerin kanat çırpışına,

kulak ver de rahmetsiz koma yarabbim allahım (amiin)

ademoğluna çamurdan şekil veren yüce rabbim;

pamuktan yorgan bekleyen damlara,

camdan semayı gözleyen yavrulara,

işten güçten bitkin düşen kullarına,

o beyaz rızkını yağdır da mes'ud et yarabbim allahım (amiin)