Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Arkadaşlar doğu karadeniz bölgesinin doğusuna soğuk giremedi tam olarak samsun ordu giresun yine şanslı gibi duruyor batı karadeniz ise her güncelleme artırıyor kar miktarını ancak değişken güncellemeler görüyoruz hala değişime açık bu sistem

• Sabah güncellemesi tüm bölgemiz adına güzel geldi soğuklarda güzel beğendim.

• dahada batiladi şansımız yok model takibini bırakıyorum zorla gelmicek ya havada görsek yeter artık tek üzüldüğüm soğukların ziyan olması 1 metreden fazla alma imkanımız varken nerelere geldik ilk defa bböyle sistem görüyorum bence biraz daha batilasin itayaya kaçsın anca rahat eder modeller

• Sabah güncellemesi tüm bölgemiz adına güzel geldi soğuklarda güzel beğendim.

Hocam nesi güzel sistem öteleniyor sürekli ve soğuklar kiripiliyor bi defa bozdu giderekte bozuluyor karadeniz sistemi ne hale geldi

(Batı kardeniz için güzel evet)

• icon ve gem yanlıştan döndü ne şiş yansın ne kebap diyorlar

• Modelllerdeki batilama aşkı bu senenin modası

Bölgen adına pek değişiklik yok yine güzel. batıamaya gelince onu bende anlamdım valla malum bölgedeki bazı ağlayanlar mi etki ediyor çözemedim :) unutmayın karadeniz bölgesi burası son dakika süprizleri sever tavsiyem model takini yapmayın bundan sonra kanser eder sizleri modeller anı yaşayın derim

• Bölgen adına pek değişiklik yok yine güzel. batıamaya gelince onu bende anlamdım valla malum bölgedeki bazı ağlayanlar mi etki ediyor çözemedim :) unutmayın karadeniz bölgesi burası son dakika süprizleri sever tavsiyem model takini yapmayın bundan sonra kanser eder sizleri modeller anı yaşayın derim

Aynen öyle 2 metre kar yagsa hepsini malum. Bolgeye istiyorlar inş TumKaradeniz güzel kar alır.artık kısa vade girdik gfs değil ecmf bakmak mantikli

• Bölgen adına pek değişiklik yok yine güzel. batıamaya gelince onu bende anlamdım valla malum bölgedeki bazı ağlayanlar mi etki ediyor çözemedim :) unutmayın karadeniz bölgesi burası son dakika süprizleri sever tavsiyem model takini yapmayın bundan sonra kanser eder sizleri modeller anı yaşayın derim

Malum bölgede ki ağlayanlar kimlermiş kardeşim?

• Aynen öyle 2 metre kar yagsa hepsini malum. Bolgeye istiyorlar inş TumKaradeniz güzel kar alır.artık kısa vade girdik gfs değil ecmf bakmak mantikli

Ecmwf en kritik güncellemesi gfs e mi yoksa icon ve geme mi uyacak herşey burda belli olur

• Malum bölgede ki ağlayanlar kimlermiş kardeşim?

valla model yorumlamada çok görüyorum ama ya siliyorsunuz yada ceza veriyorsunuz marmara ve egeden kast ediyorum

• valla model yorumlamada çok görüyorum ama ya siliyorsunuz yada ceza veriyorsunuz marmara ve egeden kast ediyorum

:olumlu:

• Aşırı batıladı Doğu Karadeniz için kötü oldu inşallah akşama düzelir

Moral bozmaya gerek yok

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈