Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Bu Trabzon'a kütleler Giresun tarafından giriş yapicak dimi , bazı arkadaşlar yoroz yüzünden Arsin taraflarına güzel yağış alamaz filan diyorda pek bilgim yok öyle bir sikinti olursa Beşikdüzü Vakfıkebir akçaabat tarafları bundan etkilenir mi?

Akçaabat en şanssız yerlerden biri. Yoroza kadar olan bölgeler bize nazaran daha şanslılar Gİresundan artvine kadar bence çok güzel yağışlar beklemeyelim, Soçide oluşan AB giresundan ileri geçmesini engelliyor yeteri kadar soğuk giremiyor bölgemize o yüzden kıyılar boş yere ümitlenmesin. Klasik trabzon havası işte nerde şansımız oldu ki zaten :(

• Akçaabat en şanssız yerlerden biri. Yoroza kadar olan bölgeler bize nazaran daha şanslılar Gİresundan artvine kadar bence çok güzel yağışlar beklemeyelim, Soçide oluşan AB giresundan ileri geçmesini engelliyor yeteri kadar soğuk giremiyor bölgemize o yüzden kıyılar boş yere ümitlenmesin. Klasik trabzon havası işte nerde şansımız oldu ki zaten :(

hocam Karadeniz'e belli olmaz :) diyip aradan çekiliyorum her sene havadada olsa kar yağışı gördük Allah'a şükür Karadeniz sürprizlerle doludur :)

• Akçaabat en şanssız yerlerden biri. Yoroza kadar olan bölgeler bize nazaran daha şanslılar Gİresundan artvine kadar bence çok güzel yağışlar beklemeyelim, Soçide oluşan AB giresundan ileri geçmesini engelliyor yeteri kadar soğuk giremiyor bölgemize o yüzden kıyılar boş yere ümitlenmesin. Klasik trabzon havası işte nerde şansımız oldu ki zaten :(

Umut ışıklarımı söndürdün

• hocam Karadeniz'e belli olmaz :) diyip aradan çekiliyorum her sene havadada olsa kar yağışı gördük Allah'a şükür Karadeniz sürprizlerle doludur :)

Açıkçası havadaki kar beni tatmin etmez kemal sunalın filminde olduğu gibi dükkanın dışında dükkanın camından içerideki yemeklere ekmek banmak misali :(

• Kar yağacak kadar soğuk varmı var ozaman gerisini atmosfere bırakalım lütfen :) samsun beklenenden çok daha iyi çıkmış dün gece

Bende öyle düşünüyorum. Allah herşeyin hayırlısını nasip etsin

• Açıkçası havadaki kar beni tatmin etmez kemal sunalın filminde olduğu gibi dükkanın dışında dükkanın camından içerideki yemeklere ekmek banmak misali :(

Sürprizlerle açık demiştim hocam :) anı yaşayıp görücez ben Vakfıkebir de oturuyorum ve en alçak rakımlı köye kadar dün kar yağışı geldi bugünde çarşıya başlar dur umit ediyorum öğleye doğru :)

• Bu sistemde de umarım gelirse yağış sıkıntısı falan çekmeyiz 2 gün kala kuşa çeviriyor resmen umarım bu seferki yanıltır bizi

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• D.Karadeniz geçen sene 8 Şubat 2020 de de güzel bir kar yağışı hatta metrelik kar almıştı diye hatırlıyorum doğru mu

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Ordu'da kar yağışı devam ediyor sıcaklık 0.7 derece :coksoguk:

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈