Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Veda zor çok hüzünlüyüm. 2 hafta öncesine kadar bu sistemi takip ettik. Hop oturup hop kalktık. Hep harika çıktılar cıktı. Yarim metreler 60 cmler 80 cmler... Çok beklentiye girdigimiz fakat neticesi kötü olan sistemdi. Her kış malesef diyoruz ki geçen seneki kış en azından iyiydi diye. Bu sene öyle bir kis oldu. Artık doğa uyanacak. Çok şey beklemiyorum. Kışa veda ediyorum ve bu sistemin bana verdiği büyük hüzne veda ediyorum. Inşallah güzel bir bahar geçiririz. Yaz geçer ve bir an önce aralık ayını görürüz. Olmadı be yarim kaldı. 40 cm gösterip 3 cm ile yetinmek yakışmadı. Üst düzey teknoloji kullansalar da olmuyor tutmuyor. Şimdi 9 ay geçecek öyle veya böyle. Belki seneye 10.cm üzeri kar görürüz ölmezsek sağ kalırsak ve korona bulaşmazsa. Sağlıklı bahar ve yaz ayrıca sonbahar diliyorum. Bahar bol yağışlı geçmesini diliyorum

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Halitaydemir ().

• Bittimi şimdi?

Biten birşey yok mart ayına kadar devam sonrasını Allah kerim. Özelikle karadeniz yüksek kesimleri için kış hemen bitmez.

• selamunaleykum.Giresunda dek arada yagiyor 2 3 dk de yogunlasior fkt hemen hafifliyor.Kuvvetlenme ihtimali varmidir acaba ilerleyelen saatlerde??

• Dek işi şans işi de deklerden de yakaladıklarimiz pek yağış bırakmadı

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Abi şaka mı burda azaldı biraz ama az önce çok yoğundu

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙