Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Samsun 150rakimda beyazlama olabilir mi

Valla -6 -7 giriyor yağış kuvvetli olacak dediğim gibi ben bu sisteme karla ilgi ne dersem olmaz sürpriz sistem bu mesela kuvvetli yağışa bağlı olarak samsuna yarın sabaha kky vermiş sıcaklıkları baya düşürmüş yağış çok kuvvetli olcak bu sıcaklığı düşürebilir beklenenden fazla artık yaşayıp göreceğiz

• Ben artık bu sistemlerin 1-2 gün kala değişmesinden illallah ettim yaa Aurora Borealis

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Tokat olarak kışın çok çekti şimdi ise şov yapacağız

Maşallah maşallah Tokat, Sivas, Bayburt tarafları karasallık olarak en iyi iller.

• GFS bol keseden veriyor uzun vade de takip edilir ama yakın vadede rezalet İCON daha güzel görünüyor onun gibi olsa en azından en kötü havada görürüz Gokhan6167

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• ecmwf de dün bol keseden kar verdi bize ama bugün kötü sanırım

GFS bol keseden veriyor uzun vade de takip edilir ama yakın vadede rezalet İCON daha güzel görünüyor onun gibi olsa en azından en kötü havada görürüz Gokhan6167

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• ecmwf de dün bol keseden kar verdi bize ama bugün kötü sanırım

Artık anı yaşamak lazım sıcaklık takibi kütle takibi sürprizlere açıktır hele marttayız modeller zorlanıyor son gün beklenen sıcaklıktıktan 3 derece daha düşüğüz şuan neredeyse 4 dereceyiz

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• reisler sizi çok darladım biliyorum son kez trabxon için yoruö yaparmısınız ona göre köye çıkacam yomra rakım 400 Kar ihtimali ufakta olsa varsa bilgilendirirmisiniz

• reisler sizi çok darladım biliyorum son kez trabxon için yoruö yaparmısınız ona göre köye çıkacam yomra rakım 400 Kar ihtimali ufakta olsa varsa bilgilendirirmisiniz

Fevzi Burak Hocam müsait olunca cvp yazacaktır.