Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Bizimde artık başladı yağışlar

İnş İstanbul istediğini alır bu sistemde

• Giresun merkezde bir süredir yağış durdu, yerdeki örtü erimeye başladı, bu gece yağış devam edecek mi?

• Bu sene bahar gelir mi acaba 😂 buzul çağı dedikleri bumuydu acaba düşünmüyor değilim

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Şu vorteks yüzünden çok güzel güneşleniyoruz şuan 😂

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Screenshot_20220312-112331_Meteoroloji.jpg

MGM Orta ve Doğu Karadeniz de yarın başlayacak yağışlar için kıyılara 10-20 cm uyarısı yaptı, mümkünmüdür? Yarın için şahsen örtü beklentim yoktu, uyarı şaşırttı biraz.

Sistemin yavaş yavaş çıkış zamanı doğru ama sabah başlaması örtüyü etkileyecektir diye düşünüyorum

• Sistemin yavaş yavaş çıkış zamanı doğru ama sabah başlaması örtüyü etkileyecektir diye düşünüyorum

Kanka benim mahallede(yeniyol) örtü mü kaldı eridi hep 😀 Dün beklenen neyse o oldu, ince örtü ve güzel yağışlar, bu sene sağlam örtü alamasak da havada iyi yağış gördük. Yağmaya da devam edecek gibi, güzel bi kış geçirdik bence.

• Kanka benim mahallede(yeniyol) örtü mü kaldı eridi hep 😀 Dün beklenen neyse o oldu, ince örtü ve güzel yağışlar, bu sene sağlam örtü alamasak da havada iyi yağış gördük. Yağmaya da devam edecek gibi, güzel bi kış geçirdik bence.

MGM Pazartesi’yi de kar yağışından yoğun kar yağışına geçirmiş bence 10 cm + olur gece şartı da olursa efso

• Kuru soğuk çekiyoruz boş yere şu güzelim soğuklara üst seviyede -40 ile dekler eşlik etse fena mı olurdu be

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Dün de yağmasa boş geçiyorduk hepten ki çok kuvvetli değildi dünkü yağışlarda kısaca beklentinin altında kaldık

• Vortex de beklenen etkiyi verememe olasılığı var ki bizi zaten etkilemiyor bir çok nokta izleyecek maalesef dek şartlarını bozması çok kötü oldu