Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Resmi Gönderi

Geliyorda hocam 4-5 gün önce gösterdiklerinden eser bırakmadı son dakika golü yedik

Hocam zonguldaktasın sen ben öyle biliyorum. Suanki görüntü tipi ve kar fırtınası ruzgar hamlesinin en güçlü olduğu hattasin Karadenizden yükselen bütün nemi üzerinize yağış olarak olarak boşalticak gibi görünüyor. Bu basıncın merkezi çevresinden daha sıcak buda vortex in çevresinde sağlam hava akımları oluşturuyor, sadece fırtınayla sinirlida değil tüm hava muhalefetlerini göreceksin neredeyse senin için böyle gelmesi makul olur gibi

• Hocam zonguldaktasın sen ben öyle biliyorum. Suanki görüntü tipi ve kar fırtınası ruzgar hamlesinin en güçlü olduğu hattasin Karadenizden yükselen bütün nemi üzerinize yağış olarak olarak boşalticak gibi görünüyor. Bu basıncın merkezi çevresinden daha sıcak buda vortex in çevresinde sağlam hava akımları oluşturuyor, sadece fırtınayla sinirlida değil tüm hava muhalefetlerini göreceksin neredeyse senin için böyle gelmesi makul olur gibi

Evet Zonguldak 120-130 rakım civarındayım Bakalım neler göreceğiz hocam hayırlısı

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Hiç kesilmeyecek gibiydi radarın arkası 2000 li yıllarda şuana kadar gördüğüm en iyi mart sistemiydi Zonguldak adına

• Hiç kesilmeyecek gibiydi radarın arkası 2000 li yıllarda şuana kadar gördüğüm en iyi mart sistemiydi Zonguldak adına

Mükemmel bir mezosiklondu

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.
    08:00 den sonrası güzel görüntüler var yine geçen seneden AVM ye gitmiştim öğlen 4 gibi yağış yoktu akşama bi avm den çıkmıştım göz gözü görmeyen bir kar vardı bu tarihte

• Özellikle Samsun Hattında 100 MT üstünde Kar, ( Vorteks) dedigimiz o alçak basıncın denizden taşıyacağı nemi kar olarak bırakacağı için gercekten samsunda ciddi sıkıntılar bekleniyor.

• Özellikle Samsun Hattında 100 MT üstünde Kar, ( Vorteks) dedigimiz o alçak basıncın denizden taşıyacağı nemi kar olarak bırakacağı için gercekten samsunda ciddi sıkıntılar bekleniyor.

Samsun sahil bandı için de geçerli mi bu sıkıntılar yoksa 100mt ustu icin mi ve ilk kar tahminize göre sahil bandina hangi gün düşer ?

• Samsun sahil bandı için de geçerli mi bu sıkıntılar yoksa 100mt ustu icin mi ve ilk kar tahminize göre sahil bandina hangi gün düşer ?

Pazartesi akşamı veya Salı günü düşer bence

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙