Sohbetimiz Bol Olsun! - Mart 2021

• D-655 Karayolu'nun 85 metrelik bölümü çöktü

Düzce ile Zonguldak arasında ulaşımın sağlandığı D-655 Karayolu'nda heyelan nedeniyle çökme oldu, yol çift yönlü trafiğe kapatıldı. Alternatif yol için çalışma başlatıldı. Yolun Düzce istikametinde 85 metrelik bölümün çöktüğü alan drone'la da görüntülendi.Düzce ile Zonguldak arasında ulaşımı sağlayan D-655 Karayolu Çiçekpınar mevkiinde dün akşam heyelan meydana geldi. Yolun Düzce istikametinde 85 metrelik bir bölüm çöktü.

Heyelan nedeniyle karayolu, çift yönlü trafiğe kapatıldı.

Jandarma ekipleri Şifalı Su mevkii ile Akçakoca Sapak mevkiinde yolu kesere araçların geçişine izin vermedi.

İstanbul istikametine gidecek araçlar Sakarya-Kocaali yönüne, Ankara istikametine gidecek araçlar ise Zonguldak-Ereğli yoluna yönlendirildi.

HASARIN BOYUTU GÜN AĞARINCA ORTAYA ÇIKTI

Yolda oluşan hasarın boyutu, gün ağarınca ortaya çıktı. Karayolları Genel Müdürlüğü’nden gönderilen teknik heyet, 85 metrelik bir bölümde tamamen çöken yolda inceleme yapıyor.

Ekipler, bağlantının sağlanması için alternatif yol oluşturmak için çalışmalara başladı.

N8Edm1Hg3UCbvsbSggNEzg.jpgSrJgnRXZpkC1vW6amFb9IQ.jpgZ5wNHKvV-E2eY-b1CYaufA.jpgOnJUBagEPEeL4xg4wLhWwQ.jpgSVM19AlecEGWqI19fJVJRA.jpg

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Sahutt hocam ihtiyacın olduğu anda bir doktor olarak bir mesaj uzağındayım elimden geleni yaparım. İnşallah düzelir babanızın durumu dualarımız sizinle

• en düşuktwn puan almam için an fazla 9.5 e inmesi lazım en az da 8.5

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Resmi Gönderi

Şu kulak çınlamamı yine çok duymaya başladım. Strese girdiğim zaman çok duymaya başlıyorum böyle

antidepresan kullaniyorsan bazilari insulin dengesini bozuyor. benim basima gelmisti. ayrica kendini fazla dinleme. mustafa abimin ogutudur.

• Resmi Gönderi

Babama takılan kalp pili olumsuz sonuç verdi. Adana Çukurova'daki doktor elimden daha fazla bir şey gelmez dedi. Pazartesi Hacettepe Üniversitesi'ne gidip randevu alacak. Yeni bir ameliyat için. Kalp pili 90 gün içerisinde kalbe 97 kez müdahale etmiş. ??

gecmis olsun sahutt. cok yormayin babayi. onu sinirlendiren heyecanlandiran uzen herseyden koruyun. yaninda cok dikkatli olun. tez zamanda sifa bulur umarim.

• gecmis olsun sahutt. cok yormayin babayi. onu sinirlendiren heyecanlandiran uzen herseyden koruyun. yaninda cok dikkatli olun. tez zamanda sifa bulur umarim.

Abi bu kulak çınlaması bende yıllardır var 4-5 sene olmuştur heralde. Nasıl başıma geldiğimi anlatıyım çok sıkı esnemiştim elmacık kemiğimden çıtlama sesi geldi ardından kulağım çınladı cırcır böceği sesi gibi çınlıyor sol kulağım yıllardır bu illeti çekiyorum.

Youtebeden bu sesi maskeleyen videolar var onları açıyorum rahatlıyorum hatta bir kaç tanesini paylaşayım sana

Harici İçerik m.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Bu sesleri arada dinleyip kendimi rahatlatıyorum, kendimi iyi hissetiğim mutlu olduğum zaman kulak çınlamamı daha az duyuyorum bunun tam tersi durumda ise daha fazla duyuyorum rahatsız edecek boyuta geliyor.

Elimden geldiğince sesli ortamlarda durmaya çalışıyorum sessiz ortamlarda durmak tam bir işkence tıpta bunun çözümü yokmuş doktor alışman lazım dedi. Allaha şükür baya alıştım ama arada yine rahatsız ediyor tabii.

• Resmi Gönderi

en düşuktwn puan almam için an fazla 9.5 e inmesi lazım en az da 8.5

5 ila 6 derece arası olur diye tahmin etmiştim ben

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"