Sohbetimiz Bol Olsun! - Nisan 2021

• Resmi Gönderi

bu sitede neden bi tek ben aktifim

Biri yazsın diye bekliyorum

Böyle zamanlarda normal Yusuf.Ramazan ayı malum birde hava olayları pek dikkat çekici değil.Yaza geliyoruz şimdiden sonra yazan 3-5 kişi olur .Daha öncede böyleydi yine aynen devam edecek gibi.

• Herkese hayırlı akşamlar ve sahurlar

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Böyle zamanlarda normal Yusuf.Ramazan ayı malum birde hava olayları pek dikkat çekici değil.Yaza geliyoruz şimdiden sonra yazan 3-5 kişi olur .Daha öncede böyleydi yine aynen devam edecek gibi.

Hava olayları nasıl dikkat çekici olmaz yazın abi. Ülkenin orajlarla yıkıldığı bir mevsimdir yaz. Ozellikle haziran ayında fena oraj olur kıyamet kopar dolusu rüzgarı şimşeği eksik olmaz.

Bir tek temmuz ortası ağustos sıkıcı geçer

• Bu arada şu kulak çınlamam benim dostum oldu bende onun dostu oldum

• normalde 9 buçuk gibi uykum gelirdi bu saat olmuş hala uykum gelmedi hayret

• Resmi Gönderi

normalde 9 buçuk gibi uykum gelirdi bu saat olmuş hala uykum gelmedi hayret

Demekki Otomatik algı değişiyor yavaş yavaş .Erken uykum geliyor diye şikayet ederdin daha öönce.Yine ilaçlarını aldığın halde uykun gelmiyorsa direncin artıyor .

• bismillah ciddi oranda düşme başladı böyle devam eder inşallah bu sefer puansız dönmeyeceğim deplasmandan

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Hava olayları nasıl dikkat çekici olmaz yazın abi. Ülkenin orajlarla yıkıldığı bir mevsimdir yaz. Ozellikle haziran ayında fena oraj olur kıyamet kopar dolusu rüzgarı şimşeği eksik olmaz.

Bir tek temmuz ortası ağustos sıkıcı geçer

Oraj kar kadar dikkat çekici değil çoğu kişi için. Mesela ben gece oraj olmasından korkarım ama genede sevdiğim bir hava olayıdır. Bir de şu var bence oraj açısından en hareketli zamanlardır temmuz 15 ve sonrası, geçen sene pek böyle olmasada. Ben o tarihlerde genelde samsunda olurum ve bazen 3 4 gün ardarda oraj yaşadığımı hatırlarım. En güzelide sahilden karadeniz üzerinde çakan şimşekleri izlemek, şimşeklerin çaktığını görüyosun ama olduğun yerde hiçbir şey yok fırtına öncesi sessizlik sözüne tam uyan bir an. Allah kısmet ederde bu sene bu dediklerimi yaşarsam size video atmak isterim :):fırtına:

Tothenamadı

• Aklıma şey geldi Mart ayının başında Çambaşı Yaylasında anlık sıcaklık -9999 derece yazıyordu :-P

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Aklıma şey geldi Mart ayının başında Çambaşı Yaylasında anlık sıcaklık -9999 derece yazıyordu :-P

Hangi gezegenin verisi acaba