Sohbetimiz Bol Olsun! - Nisan 2021

• Evin önüne ambulans geldi bu saatte hayırdır inşallah

Koronalı biri varda bu saatte mi ambulansa haber vermişler

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Koronalı biri varda bu saatte mi ambulansa haber vermişler

Patırtı kükürtlü var kavga oldu sanırım yataktan kalktım dışarıdan gelen gürültüyle

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Resmi Gönderi

Forumun duyuru kısmının üstünde Doğum günümü kutlamış herhalde bu konut değil mi yoksa biri özel mi gönderdi ?

Doğum gününüzü forum otomatik bizlerin adına kutluyor Mustafa :)

Doğum günün kutlu olsun.Nice güzel yaşlara

images.jpeg

• Doğum gününüzü forum otomatik bizlerin adına kutluyor Mustafa :)

Doğum günün kutlu olsun.Nice güzel yaşlara

images.jpeg

Teşekkürler Whisper abim

• Herkese hayırlı günler hayırlı sabahlar Günaydın :hs:

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Neden böyle bir şey yapsınlar grip ile korona arasındaki farklar zaten net olarak anlaşılır
    • Tarihe bakarsan Sars, Mers, Ebola vb. Virüsler gelmiş bunlar da mı yalandı o zaman
    • Hem ilaçlar ağırlaştırsaydı o kadar kişi iyileşip taburcu olmazdı
    • Testler de rastgele çıkmıyor yaklaşık %40 yanılma oranı var hem de testin insanın korona olduğunu anlaması o kadar kolay değil
    • Zaten Korona olup olmadığını daha çok semptom gösteriyorsan anlaşılır tabi o senin fikrin ben de kendi fikrimi söyledim.

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen ArdaAlper ().

• Neden böyle bir şey yapsınlar grip ile korona arasındaki farklar zaten net olarak anlaşılır
    • Tarihe bakarsan Sars, Mers, Ebola vb. Virüsler gelmiş bunlar da mı yalandı o zaman
    • Hem ilaçlar ağırlaştırsaydı o kadar kişi iyileşip taburcu olmazdı
    • Testler de rastgele çıkmıyor yaklaşık %40 yanılma oranı var hem de testin insanın korona olduğunu anlaması o kadar kolay değil
    • Zaten Korona olup olmadığını daha çok semptom gösteriyorsan anlaşılır tabi o senin fikrin ben de kendi fikrimi söyledim.

Zaten o ilaçlar sende gribi ağırlaştırıyor ama ölme ihtimali kişiden kişiye değisiyor eğer sağlamsan verdiklri zehir seni oldurmez. Cogu kişi yırtabiliyor o zehirden. Ölüm oranını o yüzden düşük tutuyorlar.

İkinci o testler sen inanmasanda rastgele çıkıyor bundan eminim

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Yusuf ().

• sars mers ebola vb virüsler gerçekte var olan virüslerdir. Sadece şuan korona diye uydurdukları yalandan vurisle boşuna mücadeleye kalkıyoruz. Bu yalanı dünyaya salıp küresel olarak paniğe sürüklemelerin sebebi ekonomilerdir. Ekonomiyin hedef alan gizli güçler yeni dünya düzeni için varlar. Onların amaçları yeni dünya düzenini kurmaktır

• ya Allah Bismillah inşallah bu sefer tahminlerimi tutturacağım