Sohbetimiz Bol Olsun! -Tüm -Sezonlar

• Bu diyanet yine fetva mı verdi Twitter çalkalanıyor niye Kuran-ı Kerim Türkçe basılması okunması caiz değil mi diye ama bununla ilgili açık ayet de var yani

Şimdi Türkçe olunca benzer sayılır mı sayılır o zaman aldıkları karar mantıklı ayetide bırakıyorum

De ki: “Yemin olsun,eğer insanlar ve cinler bu Kur’ân’ın benzerini getirmek üzere toplansalar ve birbirlerine yardımcı olsalar bile,yine onun bir benzerini meydana getiremeyeceklerdir.” (İsra suresi 88)

Şimdi gel çık işin içinden

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Bu diyanet yine fetva mı verdi Twitter çalkalanıyor niye Kuran-ı Kerim Türkçe basılması okunması caiz değil mi diye ama bununla ilgili açık ayet de var yani

Şimdi Türkçe olunca benzer sayılır mı sayılır o zaman aldıkları karar mantıklı ayetide bırakıyorum

De ki: “Yemin olsun,eğer insanlar ve cinler bu Kur’ân’ın benzerini getirmek üzere toplansalar ve birbirlerine yardımcı olsalar bile,yine onun bir benzerini meydana getiremeyeceklerdir.” (İsra suresi 88)

Şimdi gel çık işin içinden

Halkın çoğu sadece okuyor anlamını merak etmiyor Türkçe basılacaksa halkın Kuran'da ne anlatılmak istendiğini öğrenmesi için basılması lazım bence

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Halkın çoğu sadece okuyor anlamını merak etmiyor Türkçe basılacaksa halkın Kuran'da ne anlatılmak istendiğini öğrenmesi için basılması lazım bence

Bence insanın Kuran’ın mealini okumaması gerekiyor çünkü bazı şeyleri okuyunca bazıları yok bu niye böyle yok şu niye böyle diyenler oluyor o zaman da insanın imanı tehlikeye giriyor onun yerine Kuran-ı Kerim’i

Anlamaya çalışmak lazım

• Bence insanın Kuran’ın mealini okumaması gerekiyor çünkü bazı şeyleri okuyunca bazıları yok bu niye böyle yok şu niye böyle diyenler oluyor o zaman da insanın imanı tehlikeye giriyor onun yerine Kuran-ı Kerim’i

Anlamaya çalışmak lazım

Orda sen de haklısın ama bana garip geliyor ne anlattığını bilmeden bir şeyi okumak

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Tosun Paşa inmiş havalimanına karşılama yapılmadı ama ayıp şimdi

• Hayırlı Geceler HS Ailesi

• Resmi Gönderi

Günaydın HS ailesi bu sefer vaktinde yazdım (:

Günaydın :)

Günaydın millet,sınav dolayısıyla bayağıdır yoktum kusura bakmayın.Havaya bakmaya dewamkeee... =D

Günaydın hosgeldin :olumlu:

Evin yanına yıldırım düştü ev sallandı resmen çok korkunçtu şalter bile atmış

Geçmiş olsun.Allah afetinden korusun

• Resmi Gönderi

IMG_20210704_133740.jpg

ABD- EL SALVADOR U16 Kadın basketbol takımları....

Maç sonucu?

114 - 19

Tek bir karede dünyanın özeti....

Bir toplumda yaşayan çocukların fiziksel büyüme kalitesi, o toplumun yaşam kalitesini yansıtır.....