Sohbetimiz Bol Olsun! -Tüm -Sezonlar

• Duygularım çalkantılı yarım saat önce kötü hissediyordum şimdi iyi hissediyorum ve büyük ihtimal yarım saat sonra da kötü hissedeceğim

• Bende haftalar sonra bugün uykumu aldım bu yüzden çok daha iyiyim. Sınavlarda bitti çok şükürr.

Hakkında hayırlısı olsun inşallah. Allah gönlüne göre versin.

• ya şu telefonun piline sinir oldum çok hızlı gidiyor

• Duygularım çalkantılı yarım saat önce kötü hissediyordum şimdi iyi hissediyorum ve büyük ihtimal yarım saat sonra da kötü hissedeceğim

Muhtemelen çok fazla düşünüyorsun, hayatı biraz akışına bırak. Kötü olduğun zaman senden daha kötü durumda olan insanları düşün.Örneğin savaş içinde olan çocuklar kim bilir nelerle mücadele ediyorlar. Ben kötü hissettiğim zaman böyle düşünüp çok şükür diyorum. Tavsiye ederim.

• Muhtemelen çok fazla düşünüyorsun, hayatı biraz akışına bırak. Kötü olduğun zaman senden daha kötü durumda olan insanları düşün.Örneğin savaş içinde olan çocuklar kim bilir nelerle mücadele ediyorlar. Ben kötü hissettiğim zaman böyle düşünüp çok şükür diyorum. Tavsiye ederim.

doğru söyledin çok şey düşünüyorum, olumsuz düşünceler..

Düşünmeyi bıraktığım zaman iyi hissediyorum ama eninde sonunda yine düşüncelerle dolduruyorum zihnimi.

• oyun moyun oynamıyorum müzik dinliyorum twittere felan bakıyorum yine de hızlı gidiyor pil çok sinir oldum

• oyun moyun oynamıyorum müzik dinliyorum twittere felan bakıyorum yine de hızlı gidiyor pil çok sinir oldum

Ömrü bitmiştir. Şişmişse zaten hayır bekleme.

• wriscuttern

Çok sessiz duruyorsun

Valla abi aslında forumda aktifim ama çok muhabbet etmiyom bu ara. Elimden geldiğince beğeni atıp çıkıyorum muhabbetleri takip edemiyorum pek. Arada bir ArdaAlper ile sohbetleşiyoruz şu sınav geçsin bol bol aktif olurum fotoğrafa boğcam burayı :P

Tothenamadı

• Resmi Gönderi

oyun moyun oynamıyorum müzik dinliyorum twittere felan bakıyorum yine de hızlı gidiyor pil çok sinir oldum

yusuf doktoruna birdahaki gittiginde deki : hocam ben bu metilfenidatin cekilme belirtilerini yasiyorum. yazdiginiz teskin edici ve duygu durum dengeleyici ilaclar bende etki etmiyor. ya bana bunun yanina daha guclu bir ilac yazin yada metilfenidatin uzun salinimli tabletlerinden yazin lutfen alisana kadar ben durumu kaldiramiyorum.

bunu de tamammi ?

bunu dersen bu dediklerini yasamicaksin cunku her ilac her bunyede farkli etkiler yapar her kisi ozeldir bu durumu dengeye getirmek senelerce surebilir. ama olgun ve farkindalik duzeyinin yuksek bir sekilde bunu hocana solersen hocada seni kale alir gereken ilaci yazacaktir yoksa yazmaz. simdi kalktim daha yazamiyorum tam sen anla dediklerimi. cocum ben 25 senedir kullaniyorum senin kullandigin ilaclarin fazlasini illa yazdiracaksin bana, hasta deilsin biraz zeki sin sen ve duygusal zekan yuksek oldugu icin normal insanlarin surekli yasayip farketmedikleri seyleri sen hissedip buyutuyosun ok? tamammi olur ole. :) eger sabredip buna katlanip ilaclarini duzenli kullanip derslerine calisirsan sende baban gibi zengin olacaksin. bu genetik bir durum aileden geliyor. baban yada aileden biride cocukken ayni senin gibiydi.

• yusuf doktoruna birdahaki gittiginde deki : hocam ben bu metilfenidatin cekilme belirtilerini yasiyorum. yazdiginiz teskin edici ve duygu durum dengeleyici ilaclar bende etki etmiyor. ya bana bunun yanina daha guclu bir ilac yazin yada metilfenidatin uzun salinimli tabletlerinden yazin lutfen alisana kadar ben durumu kaldiramiyorum.

bunu de tamammi ?

bunu dersen bu dediklerini yasamicaksin cunku her ilac her bunyede farkli etkiler yapar her kisi ozeldir bu durumu dengeye getirmek senelerce surebilir. ama olgun ve farkindalik duzeyinin yuksek bir sekilde bunu hocana solersen hocada seni kale alir gereken ilaci yazacaktir yoksa yazmaz. simdi kalktim daha yazamiyorum tam sen anla dediklerimi. cocum ben 25 senedir kullaniyorum senin kullandigin ilaclarin fazlasini illa yazdiracaksin bana, hasta deilsin biraz zeki sin sen ve duygusal zekan yuksek oldugu icin normal insanlarin surekli yasayip farketmedikleri seyleri sen hissedip buyutuyosun ok? tamammi olur ole. :) eger sabredip buna katlanip ilaclarini duzenli kullanip derslerine calisirsan sende baban gibi zengin olacaksin. bu genetik bir durum aileden geliyor. baban yada aileden biride cocukken ayni senin gibiydi.

Maşallah eline sağlık abi yazmışsında yazmışsın doktora söylerim dediklerini eyvallah

• Resmi Gönderi

yasin yusuf bizimle ve bizim bi parcamiz ben durumu farkettigim icin aylardir takip ediyorum onun her mesajini saatlik olarak. onun ne yasadigini doktordan cok yasayan bilir. cozumu doktor ve ilaclar degil cozumu kendisi ve farkindaligi. ilaclar sadece onun kendini tedavi edebilmesi icin gunu kurtarir ve ona yardimci olur.