Sohbetimiz Bol Olsun! -Tüm -Sezonlar

• Şimdi karşıma çıktı dün Sultan 2. Abdülhamid’in tahta çıkış yıl dönümüymüş

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Kısacası 31 Ağustos

• Resmi Gönderi

Şimdi karşıma çıktı dün Sultan 2. Abdülhamid’in tahta çıkış yıl dönümüymüş

Kısacası 31 Ağustos

Teşekkürler ....

:onay:<3<3

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Leylek göçlerinin takvimi ile ilgili 1979 yılından beri verilerin tutulduğunu belirten Bozyurt, "Hiçbir zaman bu seneki kadar erken göç ettiklerini görmedik. Daha doğrusu tespit etmedik. Bu sene özellikle Kuzey Yarımküre'de özellikle Kuzey ve Orta Avrupa'da çok şiddetli kış koşullarının ben yaşanacağını şimdiden öngörebiliyorum" dedi.

'Kış çok sert geçecek' öngörüsü için sadece leylek göçlerine bakarak yorum yapmanın yeterli olmayacağını belirten Bozyurt şu tespitlerde bulundu:

"Aynı zamanda Kuzey Atlantik Salınımı gibi okyanus atmosfer ilişkisindeki bir takım veriler de bu öngörüyü doğruluyor. Yine güneş aktiviteleri oldukça az seyrediyor. Yani bütün veriler bize bu seneki kışın Kuzey Yarımkürede oldukça sert geçeceği yönünde"

• Leylek göçlerinin takvimi ile ilgili 1979 yılından beri verilerin tutulduğunu belirten Bozyurt, "Hiçbir zaman bu seneki kadar erken göç ettiklerini görmedik. Daha doğrusu tespit etmedik. Bu sene özellikle Kuzey Yarımküre'de özellikle Kuzey ve Orta Avrupa'da çok şiddetli kış koşullarının ben yaşanacağını şimdiden öngörebiliyorum" dedi.

'Kış çok sert geçecek' öngörüsü için sadece leylek göçlerine bakarak yorum yapmanın yeterli olmayacağını belirten Bozyurt şu tespitlerde bulundu:

"Aynı zamanda Kuzey Atlantik Salınımı gibi okyanus atmosfer ilişkisindeki bir takım veriler de bu öngörüyü doğruluyor. Yine güneş aktiviteleri oldukça az seyrediyor. Yani bütün veriler bize bu seneki kışın Kuzey Yarımkürede oldukça sert geçeceği yönünde"

Acaba 1979 🤔

• Yorumları alalım bakalım kimlerden ne yorum gelecek

• Yorumları alalım bakalım kimlerden ne yorum gelecek

Köyde aşırı derecede armut ve hurma var dallar kırılmış düşünün artık köydeki teyzeler kış soğuk olacak diyor valla ben duyduklarımı söylüyorum doğru mu değil mi bilmem 😆

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Abim devam ediyor yav

Trabzonspor az ama tam olmuş

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• terste tepebilir. düzmantık olarak kışı gösteriyor.

ilginç bir durum

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• Resmi Gönderi

Bu adamlar daha önce böyle bir şeyi tespit etmemişler. Ama böyle bir iddia ortaya atıyorlar. Gereksiz bir iddia. Kışın iyi geçmesi hepimizin temennisi . Leylek göçleriyle değil ama. Bilim adamıysan bizim mahalledeki teyzeler gibi bilimsel açıklaması bile olmayan tespitler......

• Bana nedense gündeme gelmek için yapmış gibi geldi bu açıklamayı

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• her sene aynı hikayeler sabit yok buzul cağı yok şu çağı yüzyılın soğuğu geliyor diyorlar he heee sizin köy daha büyük. ay ortalamasına bakıyoz gene sıcak geçmiş sonucu çıkıyor

kar yağsın diye 10 takla atıyoz. resmen totem yapıyoruz işyerinde abi çocuk 4 yasına geldi kar görmedi diyordu bi geçen sene gördü ilk olarak. 4-5 cm yağıp 1 2 günde eriyordu

sabit kafa .her sene önümüze sürüyorlar ısıtıp ısıtıp

yarın hava serinliyor diye çocuk gibi seviniyorum.

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• Ama şöyle bir durum var leyleklerde durup dururken 10 gün önce göç etmez bir şey var