Yarışma Sohbetleri

• Resmi Gönderi

Ramazan ayında ben 2 ameliyat olacaktım yasaklar çıkınca olamadım şimdi de ben vaz geçmiş durumdayım

baskan 2 ameliyat dion. hayir olsun dicemce ne desem bilemedim. ne ameliyati bunlar cok ozel deilse. deposilin falan var recetende

• Resmi Gönderi

Neden vazgeçtiniz

Vaktim yok işten

baskan 2 ameliyat dion. hayir olsun dicemce ne desem bilemedim. ne ameliyati bunlar cok ozel deilse. deposilin falan var recetende

Mühim değil göz

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

Sinan geçmiş olsun abim.Muhim değil göz demişsin ama :) E BAKAM diyelim..

Tüm hastalarımıza şifa inşaallah.

Evet abi idare ediyorum ondan :)

• Bişey söylemek istiyorum ben tahmin yaparken o hafta kiminle oynadığıma bakmıyorum o hafta bana başarılar dileyen kişiden öğreniyorum başarılar dilemiyorum diye takılan olur belki söyleyim dedim 😂

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Resmi Gönderi

Bişey söylemek istiyorum ben tahmin yaparken o hafta kiminle oynadığıma bakmıyorum o hafta bana başarılar dileyen kişiden öğreniyorum başarılar dilemiyorum diye takılan olur belki söyleyim dedim 😂

Bence bak ve başarı dile 😂

• Bence bak ve başarı dile 😂

Genel olarak A grubunda olan herkese başarılar 😂😂

• Sinan başkan mühim değil derken ölümcül olmadığından bahsetmiş sanırım geçmiş olsun başkan

• Genel olarak A grubunda olan herkese başarılar 😂😂

Kendin söylemişsin etiket olunca kiminle yarıştığımı biliyorum diye. Bence etiket yapılıp başarılar dilemek ince bir davranıştır. Rakibe saygı göstermek gibi de algılanabilir. O etiket sayesinde gelen bildirim, tahmin yazmayı unutmuş olan rakibinin hatırlamasına yardımcı olabilir.

• Kendin söylemişsin etiket olunca kiminle yarıştığımı biliyorum diye. Bence etiket yapılıp başarılar dilemek ince bir davranıştır. Rakibe saygı göstermek gibi de algılanabilir. O etiket sayesinde gelen bildirim, tahmin yazmayı unutmuş olan rakibinin hatırlamasına yardımcı olabilir.

Rakiplerim hep benden sonra tahmin yapıyor ondan sonra başarılar yazmayım diyorum araya başarılarını beğeniyorum

• burdan toplu şekil basarı diledim 😂