Sohbetimiz Bol Olsun! - Sonbahar Sezonu

• Hafif ateş kol ağrısı birde halsizlik var şuan ama sabaha göre iyiyim

:kralice::karyagisli::kar: 2022 EFSANESİ :kar::karyagisli::kralice:

• arkadaşın verdiği o siteden 1980 ler ve 1990 lar kış soğuklarına baktım( malum meraklıyız) çıtırdan göz gezdirdim ay sonu ortalama falan genelde soğuk ocak şubat ayı çok soğuk :) 10 gün 15 gün falan hep kuru soğuklar olmuş yağışada baktım abi yağış gerçekten fenamış 3 günde toplam 80 85 kg yağış almışız kışın ortasında bursada bu nedir ya feci yağıyormuş harbiden yağışın ortalama altında kaldığı ay yok nerdeyse nadir babamın 48 saat 72 saat aralıksız yağmurlar yağıyordu demesi doğruymuş nerden nereye gelmişiz arkadaşa çok teşekkür ediyorum böyle bir site sunduğu için eksik verileride ekleseler süper olucak tüm merakımı gideriyor site

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen SameT. ().

• arkadaşın verdiği o siteden 1980 ler ve 1990 lar kış soğuklarına baktım( malum meraklıyız) çıtırdan göz gezdirdim ay sonu ortalama falan genelde soğuk ocak şubat ayı çok soğuk :) 10 gün 15 gün falan hep kuru soğuklar olmuş yağışada baktım abi yağış gerçekten fenamış 3 günde toplam 80 85 kg yağış almışız kışın ortasında bursada bu nedir ya feci yağıyormuş harbiden yağışın ortalama altında kaldığı ay yok nerdeyse nadir babamın 48 saat 72 saat aralıksız yağmurlar yağıyordu demesi doğruymuş nerden nereye gelmişiz arkadaşa çok teşekkür ediyorum böyle bir site sunduğu için eksik verileride ekleseler süper olucak tüm merakımı gideriyor site

Yakın zamanlı tahminleri tutturamadım ama kış ayında yaptığım tahmin tutmuş hadi böyle devam

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Yakın zamanlı tahminleri tutturamadım ama kış ayında yaptığım tahmin tutmuş hadi böyle devam

bu kış ne olacak dersin gerçi daha erkende ufukta varmı birşeyler olumlu yönde

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• Selamünaleyküm, iyi aksamlar Havaların sesi. Az daha beklemeye devam. Sonrası iyi bir kıs sezonu olsun insaallah.

• bu kış ne olacak dersin gerçi daha erkende ufukta varmı birşeyler olumlu yönde

Doğunun kışı olacak dedim 2020-21 kışı sonunda sanırım yağmur bakımından da öyle gidiyor böyle kışın soğuklar iyi girerse Doğu kıyılar erken havada kar görür Aralık başı gibi iç bölgeler için soğuk fazla ama yağmur az hatta hiç yok gibi Ekim sonuna doğru ne olur bilemem

• Reis sahalara dönmüş

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.