Sohbetimiz Bol Olsun! - Sonbahar Sezonu

• whisper hocam sizin yokmu kış için bir görüşünüz? yada şuraya 3-5 veri atsanızda bizde faydalansak? yani hiç girmödimde sorayım dedim

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• Resmi Gönderi

whisper hocam sizin yokmu kış için bir görüşünüz? yada şuraya 3-5 veri atsanızda bizde faydalansak? yani hiç girmödimde sorayım dedim

Whisper dayı veriyle falan çok ilgilenmez. Odaha çok keyfini çıkarır :snowboard::snowboard:

• Resmi Gönderi

whisper hocam sizin yokmu kış için bir görüşünüz? yada şuraya 3-5 veri atsanızda bizde faydalansak? yani hiç girmödimde sorayım dedim

Ben bakmam baksam da fazla ayrıntılı yorumda edemem :)

Yağmaz derler "ben yaşayalım görelim"derim..

Yağar derler "inşaallah"derim Samet.

Veri,beri,geri bilmem velhasılı kelam

O mübarek :karyagisli::karyagisli: ben :snowboard::snowboard: ederim

• yakışır abi ::)

• Resmi Gönderi

selamlar :hs:

ailemize yeni katilan bireylerimiz hosgeldiniz.

bugun bursada hava biraz daha ilik ve ruzgar durdu diyebiliriz.

Aleyküm Selam havalar artık bizden yana

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• selamlar :hs:

ailemize yeni katilan bireylerimiz hosgeldiniz.

bugun bursada hava biraz daha ilik ve ruzgar durdu diyebiliriz.

toprak naber? reis zaten rüzgar esmiyorki çok az .ama bugün hava gerçekten ılıktı.yarın daha ılık gösteriyor. ekim ortasında sistem gelirse iyi olacak

• Resmi Gönderi

toprak naber? reis zaten rüzgar esmiyorki çok az .ama bugün hava gerçekten ılıktı.yarın daha ılık gösteriyor. ekim ortasında sistem gelirse iyi olacak

iyidir samet sende iyisindir umarim. ben goruklede ve buranin en yuksegindeyim sagimiz solumuz acik bura biraz daha esintili oluyor merkeze gore.

• iyidir samet sende iyisindir umarim. ben goruklede ve buranin en yuksegindeyim sagimiz solumuz acik bura biraz daha esintili oluyor merkeze gore.

bende iyiyim. görükleye biraz eser. batıya kalıyor ondan merkezdeyim ben kurtbasan buralara esmiyor . 35 km daha gitsen karacabeydesin

• evet burasi kisin is yapacak bir konumda gibi. ole hissettiriyor

poyraz olarak bursa merkeze göre iyi yerdesin. . görükle daha iyi poyraz alır . tabi bi karacabey gibi değil .

reis bursayı biliyon lodosu meşhur .lodos dedimi fena eser oda havayı ısıtıyor

önemli olan poyraz hem görükle biraz sırt tepede azda olsa ben seni merkezde sandım görükle nere bursa nere 20 25 km.

şehir merkezine göre daha iyi kar alırsın yağış olarakta o taraf daha baskın. şubat 2021 3 cm kar vardı merkezde erimişti biraz.. ihsaniyeye vardım abi en az 7 8 cm kar vardıya ..

arasıda 10 km var yok rakım farkıda yok hatta kent merkezi daha yüksektir.yağış faktörü.

görükle merkeze oranla baya iyi hem yağış hem poyraz açısından. karacabeye uğrama ama :) öldürür adamı :)