Sohbetimiz Bol Olsun

• Resmi Gönderi

Estimator

Gece güncellemesinde her zamanki gibi yokum

Şimdiden eline sağlık.

Uyku sorunum var benim neredeyse 24 saat uyuyup kalıcam iş güç olmasa .

Selam

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Estimator

Şimdiden eline sağlık.

Selam

Ben 1 haftadır çekiyorum bu uykusuzluk sorununu.. Hala da devam ediyor bakalım bu gece toplasan kaç saat uyuyacağım.

• Resmi Gönderi

Ben 1 haftadır çekiyorum bu uykusuzluk sorununu.. Hala da devam ediyor bakalım bu gece toplasan kaç saat uyuyacağım.

Geçmiş olsun kardeşim

Bende tersi uyuma var

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Estimator

Şimdiden eline sağlık.

Selam

Uyu abim Allah güç kuvvet versin.

• Merhaba havalarınsesi sitesi üyeleri ben Sosyal bilgiler öğretmenliği 1. sınıf öğrencisiyim öğretmenimiz Genel Fiziki Coğrafya dersinde ödev olarak "Manisa ilinin sıcaklık ve yağış(son 10 yıl) grafiğini excelde hazırlayınız" adlı konuda ödev verdi ve benim Manisa ilinde son 10 yıla ait sıcaklık ve yağış verilerine ihtiyacım var bu verilere nasıl ulaşabilirim yardımcı olabilirseniz çok güzel olur şimdiden çok teşekkür ederim

• Resmi Gönderi

Merhaba havalarınsesi sitesi üyeleri ben Sosyal bilgiler öğretmenliği 1. sınıf öğrencisiyim öğretmenimiz Genel Fiziki Coğrafya dersinde ödev olarak "Manisa ilinin sıcaklık ve yağış(son 10 yıl) grafiğini excelde hazırlayınız" adlı konuda ödev verdi ve benim Manisa ilinde son 10 yıla ait sıcaklık ve yağış verilerine ihtiyacım var bu verilere nasıl ulaşabilirim yardımcı olabilirseniz çok güzel olur şimdiden çok teşekkür ederim

hayırlı olsun kardeşim şimdiden bu linkten araştırabilirsiniz

Meteoroloji Genel Müdürlüğü

• Resmi Gönderi

Merhaba havalarınsesi sitesi üyeleri ben Sosyal bilgiler öğretmenliği 1. sınıf öğrencisiyim öğretmenimiz Genel Fiziki Coğrafya dersinde ödev olarak "Manisa ilinin sıcaklık ve yağış(son 10 yıl) grafiğini excelde hazırlayınız" adlı konuda ödev verdi ve benim Manisa ilinde son 10 yıla ait sıcaklık ve yağış verilerine ihtiyacım var bu verilere nasıl ulaşabilirim yardımcı olabilirseniz çok güzel olur şimdiden çok teşekkür ederim

Mgm den bulabilirsin ben bakıyorum şimdi bulabilirsem atrım

• hayırlı olsun kardeşim şimdiden bu linkten araştırabilirsiniz

https://www.mgm.gov.tr/verideg…celer-istatistik.aspx?k=A

Meteorolojinin sitesini inceledim orda bulabilsem buraya yazmazdım zaten bana son 10 yıla ait lazım örnek 2012 sıcaklık ve yağış ortalaması sonra 2013 sıcaklık ve yağış ortalaması gibi sonra bunları grafikte göstereceğim

• Resmi Gönderi

Meteorolojinin sitesini inceledim orda bulabilsem buraya yazmazdım zaten bana son 10 yıla ait lazım örnek 2012 sıcaklık ve yağış ortalaması sonra 2013 sıcaklık ve yağış ortalaması gibi sonra bunları grafikte göstereceğim

kardeşim yardımcı olmak için link attım mgm den baktığını nerden bileyim üslubuna dikkat etmeni rica ediyorum

• kardeşim yardımcı olmak için link attım mgm den baktığını nerden bileyim üslubuna dikkat etmeni rica ediyorum

Yardımcı olmak istediğiniz için çok teşekkür ederim ama ben bu ödevi yaparken öncesinde araştırmamı yapıpda geldim bir sonuca ulaşamadım hani zaten bir sonuca ulaşabilsem buraya yazmayacaktım üslup olarakta yanlış birşey söylemedim diye düşünüyorum ama sizi rahatsız eden bir cümlem,kelimem olmuş yinede özür dilerim

• Resmi Gönderi

Yardımcı olmak istediğiniz için çok teşekkür ederim ama ben bu ödevi yaparken öncesinde araştırmamı yapıpda geldim bir sonuca ulaşamadım hani zaten bir sonuca ulaşabilsem buraya yazmayacaktım üslup olarakta yanlış birşey söylemedim diye düşünüyorum ama sizi rahatsız eden bir cümlem,kelimem olmuş yinede özür dilerim

şimdiden başarılar dilerim kardeşim benim bildiğim mgm sayfası başka kaynak bilen varsa paylaşır arkadaşlar