Sohbetimiz Bol Olsun

• ordan daldık şeye. garip bir durum

hocam paylaşılan resimler açılmıyor

ben gorebiliyorum pc den

Bende de görünüyor Samet

Telden bakarım ama..

ben göremiyorum alla alla küçüçük bir yarım cm birşey var orda o yani tıklıcak biryeride yok .

telefondan baktım görünüyor direkt açıl bir şekilde pv de resimden başha herşeye benzeyen birşey var. png yazan yerede tıklanmıyor. pc demi sorun var ? yoksa sitenin günvellemesinde falanmı ?

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• Resmi Gönderi

ben senin kullandigin browser cozunurluk sorunundan kaynakli oldugunu dusundum. fakat attigin resime bakinca sanki temp i bosalt diyor sana browser ben ole anladim bu bir onbellek sorunu ama tam bilemiyorum. izinlerle alakalida bir problem olabilir. en iyisini teknik arkadaslar anlar

• bitmiş aga bilgisayar. böyle çok olduda ben farkına varamadım normal geliyordu .. pc bitmiş

• Resmi Gönderi

birde gecen gun senin masaustunu gordugumde bu isletim sistemlerinin bir ayari var bellek alanindan tarasarruf etmek icin bazi ozellikleri kapatiyorsun hizlansin diye o ayarlarin ilede ilgili olabilir. sen bi bastan temp i bosalt bakalim adim adim gidelim madem anlayan biri gelene kadar

• kanka biraderi çağardım dedim anlattım durumu . birraz komik gelecek ama reklam engelleyici var pc de google uzanısı olarak birde VPN var .. reklam engelleyici pasif duruma getirdim

sorun çözüldü :D şaja gibi

• iyide reklam engelleyiciyle onun ne ilgisi var onu anlayamadım reklam engellme resmi neden göstermesin engel olsun

• Resmi Gönderi

kanka biraderi çağardım dedim anlattım durumu . birraz komik gelecek ama reklam engelleyici var pc de google uzanısı olarak birde VPN var .. reklam engelleyici pasif duruma getirdim

sorun çözüldü :D şaja gibi

hmm ok izin sorunu. o tarz proxy aplikasyonlari bazi izinlere mudahale edebiliyor. veri trafigini sinirlamak icin bazi optimizasyonlar yapiyor kendi makinesinde sayfayi ilk actiginda bu resimleri senin onbellegine kaydettigini varsayip diger yenilemelerde gondermiyordur senin on belligindede o resim dosyalari yok ise acmiyor olabilir ben oyle dusundum de farklida olabilir :) hallolduysa ok...

• Resmi Gönderi

iyide reklam engelleyiciyle onun ne ilgisi var onu anlayamadım reklam engellme resmi neden göstermesin engel olsun

siteden link aliyor ya belki o linkleri block luyordur blocker reklam diye. ajax la alakalida olabilirkodu gormem lazim :)

Mahmut Sami yi etiket atalim gelince o bilir ne oldugunu

• Canan Karatay bu sefer Çinlilere Seslendi o.O

Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• SONDAKİKA

Çin ordusu, Tayvan sınırında tatbikata başladı.

amerikanın girdiği yerden hayırmı gelir.En başından beri çini tayvana karşı kışkırtıyordu zaten.

• SONDAKİKA

Çin ordusu, Tayvan sınırında tatbikata başladı.

Tatbikat yapmadan da alır gereksiz gösteri bence

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• 1 0caktan itibaren gerçekleşen toplam yağışları gösteren yada aylık olarak 20 kg 30 kg gibi sayısal olarak açıklayan site öneriniz varmıdır?