Sohbetimiz Bol Olsun

• Arkadaşlar size bir sorum olacak bana olduğu gibi size de kış aylarında Türkiye'nin üstünde yeşil sarı görünce sinir basıyor mu? Abi yeşili sarıyı baharda da görüyoruz zaten kış boyunca üzerimizde hep açık mavi koyu mavi mor olmalı diye düşünüyorum beni acayip sinir basıyor 😂

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Arkadaşlar size bir sorum olacak bana olduğu gibi size de kış aylarında Türkiye'nin üstünde yeşil sarı görünce sinir basıyor mu? Abi yeşili sarıyı baharda da görüyoruz zaten kış boyunca üzerimizde hep açık mavi koyu mavi mor olmalı diye düşünüyorum beni acayip sinir basıyor 😂

Gönül ister ki hep maviler olsun,hep aksiyon olsun ama bu gönlün istediği her şey olmuyor maalesef :)

• Hayırlı geceler hayırlı cumalar

Arkadaşlar hadi bakalım efsane sistem görüntülerini kim paylaşım yaparak denk getirecek

Sistemi paylaşım yaparak efsane görüntüyü yakalayana 10000 puan verilecektir müsait olup takip edenlerede sürpriz puan atılacak .

Hayırlı Cumalarr Sinan abi

• Hayırlı geceler hayırlı cumalar

Arkadaşlar hadi bakalım efsane sistem görüntülerini kim paylaşım yaparak denk getirecek

Sistemi paylaşım yaparak efsane görüntüyü yakalayana 10000 puan verilecektir müsait olup takip edenlerede sürpriz puan atılacak .

Abi :hs: puanları kullanabileceğimiz bir market sistemi olacak mı ? Yakın zamanda ya da uzun vadede

Tothenamadı

• Resmi Gönderi

Abi :hs: puanları kullanabileceğimiz bir market sistemi olacak mı ? Yakın zamanda ya da uzun vadede

Bunu bir türlü beceremedik yav

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Hala onu yazar çizeriz ya, modelde yakala 10.000 puan cepte işte:)

Modellere bakıyorum tırt, sen tecrübelisin böyle son 5 günde filan çok anormal değişimler oluyor mu modellerde

• Resmi Gönderi

Modellere bakıyorum tırt, sen tecrübelisin böyle son 5 günde filan çok anormal değişimler oluyor mu modellerde

Ben anlamam fazla ,son 3 günde bile bizi şaşırtan neticeler olabilir.

Birde 5 değil hala 14-15 gün var tahmin tarihine.

Bize gelen devasa yağış ve soğukların şaşırtıcı şekilde pas geçtiği,veya kırpılıp zayıfladığını biliyoruz yaşadık

• Resmi Gönderi

6 ocak sistemi noldu şimdi ?

Seni bekliyormuş

• ocak ayı verileri de kotu soğukları abd aldı sadece ao nao iyi

• Resmi Gönderi

Arkadaşlar bu sene eleştiri ve olumsuz yazı istemiyorum tahammül edemem ister uyarı olarak alın yazdığımı isterseniz almayın .

Cezalı üye olarak takılırsınız .

Hadi hayırlı geceler buda böyle bilinsin …