Sohbetimiz Bol Olsun

• Felsefe yapıyorsun işte kimi tercih edersiniz hiçciler var maddeciler var var oğlu var

Newton deneyimiydi mağara deneyi yav unuttum

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Resmi Gönderi

Arkadaşlar yok ecm kazandı yok gfskaybetti , gfs çöp ecm kral gibi tabirleri bırakalım artık lütfen. İyice hangi model kazanacak diye kutuplaşmaya başladık diye düşünüyorum

Aynen öyle,gereksiz bir evet hayır olayına döndü.

• ŞU YAZILIM işinde birtek kotlin i yapamıyorum gerisi zaten mantığa ve tecrübeye bağlı ama kotlini ne yapıp etsem yapamadım öğrenemedim doğru düzgün Java biliyorum ama kotlin 🥺😭

• Ne bilim reis benlik bir sıkıntı adam akıllı kafamda kurduğum projeyi gerçekleştire miyorum kotlinde 🥺

Aklındaki proje nedir? İnternete/buraya açmayı düşündüğün bir projeyse katkı sağlamak isterim açıkçası, yani özel değilse.

• Aklındaki proje nedir? İnternete/buraya açmayı düşündüğün bir projeyse katkı sağlamak isterim açıkçası, yani özel değilse.

Çok varda işte sağlanacak kotlin bilgim yok bı yarın defterime bakayım haber veririm hocam 🤲🖤

• 😁 Merakla bekliyorum, iyi geceler!

14 yaşından beri mobil uuygulamalar isine merakım vardı küçükken MTA San Andreas GTA San Andreas in multiplayer oyunu onun scriptleri sayesinde deidm nekadar zor olabilirki bu kodlama işi ilk başta lua ile başladım sonra lua dan PHP HTML CSS JAVASCRİPT sonra lisede öğretmenim bana mobil uygulama üstüne kendini geliştir dedi bende ona yöneldim Java bilgim yeterince var ama Android daha çok kotlin kullanıyor sanırım?

• 14 yaşından beri mobil uuygulamalar isine merakım vardı küçükken MTA San Andreas GTA San Andreas in multiplayer oyunu onun scriptleri sayesinde deidm nekadar zor olabilirki bu kodlama işi ilk başta lua ile başladım sonra lua dan PHP HTML CSS JAVASCRİPT sonra lisede öğretmenim bana mobil uygulama üstüne kendini geliştir dedi bende ona yöneldim Java bilgim yeterince var ama Android daha çok kotlin kullanıyor sanırım?

Dürüst olmak gerekirse mobil uygulama endüstrisinde fazla bilgim yok, tecrübem hiç yok. Ancak galiba kotlin son yıllarda Android'de kullanımı gittikçe artan bir dil yazdığın gibi.

• Dürüst olmak gerekirse mobil uygulama endüstrisinde fazla bilgim yok, tecrübem hiç yok. Ancak galiba kotlin son yıllarda Android'de kullanımı gittikçe artan bir dil yazdığın gibi.

Sen daha çok c# c++ phyton ?