Sohbetimiz Bol Olsun [2024 Kış Sezonu]

• Resmi Gönderi

Birde ben işime gelince kafayı çalıştırıyorum 😅 dün mesela felsefe sınavına bakmadım 55 almışım ama tarihe biraz ilgim arttı son dönemde ondan 85 almışım yarım saatlik çalışmayla .

• Konuşmak istemiyorum gereksiz konuları abi ama varsa bir tanıdığın milletvekili oluyorsun artık.

Keşke şikayet ederek bi şeyleri yoluna koyabilseydik. Sen yine de elinden geleni yap. Elbet düzelir bu dönem de geçecektir. Hayat sadece su anlık degil. Önümüzde koca bir ömür var.

• harunum insanlar surekli ders calisamaz. illaki birseylerle ugrasiriz. sagda solda onu bunu takip edip sosyal medya unsurlarinda bom bos vakit gecirmektense ben bu isi tercih ederim.

sende bahane bulma ;) derslerinede bak. zaten kafan calisiyor senin sen acik boslamissin

Benim bitti abi çoktan. Uni tatili su an

• Resmi Gönderi

Keşke şikayet ederek bi şeyleri yoluna koyabilseydik. Sen yine de elinden geleni yap. Elbet düzelir bu dönem de geçecektir. Hayat sadece su anlık degil. Önümüzde koca bir ömür var.

Bizden sonraki nesil yararlanır bu gelecekten çocuklarımız torunlarımız biz ise öküzün trene baktığı gibi bakarız enflasyona 😂

• benim sinavlar basliyo pazartesi. vizelerde 86 ortalama yakaladim ama finallerde biraz bocalicaz heralde

Bilirim onu abi. Finalden önceki son gün 1 saat uyunur😊

• Bizden sonraki nesil yararlanır bu gelecekten çocuklarımız torunlarımız biz ise öküzün trene baktığı gibi bakarız enflasyona 😂

Oyle dusunme sana tasarrufu ogretoyirlar. Senin iyiliğin için hepsi 😉

• Gece GFS de aktiflik zirvede olmalı bence bu sistemlerin şerefine :) Bu günleri özlemiştik çünkü

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Resmi Gönderi

mehmet civan abi gözlerim yanıyor biraz ama nadiren oluyor gün içinde birkaç defa görmeme engel olmuyor sadece anlık kapatıp açınca gözlerimi duzeliyor sence neden olabilir PC telefondan mi acaba yada soğuktan mi aşırı rüzgar yemek zorunda kalıyorum okula giderken.

• Resmi Gönderi

Abi çok az paylaşım geliyo

Nereye yetişeyim şaşırdım bende

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Keşke şikayet ederek bi şeyleri yoluna koyabilseydik. Sen yine de elinden geleni yap. Elbet düzelir bu dönem de geçecektir. Hayat sadece su anlık degil. Önümüzde koca bir ömür var.

Koca bir ömrün şuan dünyanın her yerinde karşı karşıya gelen Abd-Rusya savaşına bakar.Kaçınılmaz son :)

:I

• Sınav sözel ise son gün çalışmam bu arada sınav olmadan onceki derslerde bakarım , sayısal dersler mecbur birkaç gün önceden başlıyoruz.

şu sınava sınav akşamı hiç çalışmadım hep verildiği günden 1 hafta sonrasından başlamışımdır defteri komple bşatan aşağı birdaha yazıyordum özet çıkartıyordum arkadaşlar sürekli delimisin filan diyordu ama notlarla cevabını veriyordum :D tavsiye ederim

• Resmi Gönderi

mehmet civan abi gözlerim yanıyor biraz ama nadiren oluyor gün içinde birkaç defa görmeme engel olmuyor sadece anlık kapatıp açınca gözlerimi duzeliyor sence neden olabilir PC telefondan mi acaba yada soğuktan mi aşırı rüzgar yemek zorunda kalıyorum okula giderken.

bir bilene sormak lazim ama ben dedigini cok yasayan biri olarak kendi acimdan cevap vereyim. soguktan sundan bundan goz yanmasi cok uc sartlar olusmadiktan sonra 15dk. fakat misal gozunu telefna yada pc ye odakladigin zaman gorebilmek ve retina sanirim onu temizleyebilmek icin surekli goz kirpmak zorundayiz ki gozumuzde goz yasi dedigimiz sivi ile gozumuzu refresh edelim. cok bakarsan cok kirparsin cok kirparsan goz yasi ile ilgili bir problem olusabilir buda gozde yanmaya yol acabilir.

• Koca bir ömrün şuan dünyanın her yerinde karşı karşıya gelen Abd-Rusya savaşına bakar.Kaçınılmaz son :)

Buyuklerin savasinda sadece kucukler kaybeder. Ne yapalim abi Öleceksek bari su subatin sonunda yapsinlar savaşi bu Kışı görmem lazım😂