Sohbetimiz Bol Olsun

• Resmi Gönderi

Abi gülmeyin ama sırf mutlu hissetmek için bir şeyler düşünüp kendimi ağlattığım oldu sizde yaptınız mı hiç 😃😃

Kişiye göre değişir abim.

• Resmi Gönderi

Ya sitelerde reklama karşı değilim ama benim karşıma sapık sapık reklamlar çıkıyor ne yapmam lazım

Bizle alakalı mı?Forum reklamlarında denk gelmedim ben hiç

• Resmi Gönderi

Denizli'yi Antalya ve Muğla'ya bağlayan karayolu yoğun kar yağışı nedeniyle saat 20.30 itibariyle trafiğe tamamen kapandı.

Yola çıkacaklar dikkat!

Afyonkarahisar Köroğlu beli ve Dumlupınar rampaları yoğun kar yağışı yüzünden ulaşıma kapandı

• Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.
    . 😂😂😂😂

• Resmi Gönderi

Genelde bende hiç denk gelmezdim böyle sapık reklamlara son 2 gündür affedersiniz sapık ilaçlar, krem reklamları görüyorum

Baksın arkadaşlar

Denk gelince özelden ekran at Yusuf

• ülkemiz adına güzel sistem geliyor derken insanlığın unutulduğu Ukrayna'da dondurucu soğuklar olacak onları çok zor günler bekliyor4S8sc2Wz.png

• ülkemiz adına güzel sistem geliyor derken insanlığın unutulduğu Ukrayna'da dondurucu soğuklar olacak onları çok zor günler bekliyor4S8sc2Wz.png

Rus direnişini kıracak sistem mi bu adını koydum ben sistemin Rus Kovan

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Resmi Gönderi

Rus kovan...

Savaşan yokki Ukrayna'da..Bir uçak bike kalkmadı daha Ukrayna'dan(pardon bir uçak kalktı oda kaçtı abim)

Neden veya neyi beklerler?

Neden bizden veya bir başkasından medet umar bu adam?

Tarafınızı belirleyin de ne demek?

Biz niye taraf olalım ki?

Sen,siz ne taraftasınız da şimdi adalet bekliyorsunuz?

Suriye de, ırak ta veya Kırım'da veya bir başka ülkeler iç savaş ile mücadele ederken,işgal edilirken sen neredeydin be adam?Sen hangi taraftaydın?

Dizilerinde, skeçlerinde dalga geçtiğin Türkiye'den mı yardım bekliyorsun? Cumhurbaşkanına yaptığın yakıştırma hala sağda solda dolaşırken mi bizi sevmeye başladın.

Irkçılık yapmıyorum sivil ölümlerin de başka ölümlerinde çoğalması tek başına senin gaza gelmen ve ABD Avrupa dolmuşuna binmen.

ABD dolmuşuna binen Newyork ta iner,ABD dolmuşu ile Ankara'ya inmeye çalışma adamım benim.

Şu kadar Rus öldürdük,şu kadar tank şu kadar top yok ettik dersin övünerek.

Kendinde olan can kayıplarını ise neredeyse bir başka role bürünerek açıklıyorsun.

Tavuk öldürmedin sende insan öldürdün ve o kadar Rus askerî kaybına da kargalar güler.

Savaşmadan mı öldürüyorsun 6 bin Rus askerini?

Sınır Kapılarını sonuna kadar açanlar daha önce neredeydiniz? bir de o var .

Mkaymaz21 Putin üzerinden bir sinir iletişimi beklerler bizden aldıklarını sergilemekle ama yemezler..Bizi de işin işine sokmaya kararlılar..

Sanki her silah mühimmat bizden gidiyor veya alınmış.

Başka silahın yokmu?kimden aldın? Ellerinde olan silahları kim sattı veya hibe verdi ? demezler mı adama?

Düzeltme EDELİM..

6 bin Zelinkynin açıklamasıyla 9 bin oldu.

Ukrayna yakaladığı Rus askerleri eller bağlı diz çökmüş halde salya sümük anneleriyle görüştürdügü görüntüleri de marifet gibi tüm Dünya ya servis etti.

Peki bu güzel görüntüler mı? Marifet mı? Almışsın esir madem (savaş durumunda esir alınan ne edilirse onu et)prosedür ne onu uygulasana sen.

Aşağı sakal demiştik aşağı ayak parmağı

Yukarı ise uçsuz bucaksız durumlara gidiyor.

• Putin herseyi görüyor zaten kimin Ukrayna'ya silah verdiğini gönderdiğini ama Ukrayna tarafı sürekli Bayraktar helikopteriyle şunu yaptık bunu yaptık diye Rusya'nın gözüne sokuyor bizden aldığı helikopteri ama diğer ülkeden alınan silahlar bozuk galiba hiç söz edilmiyor

• Resmi Gönderi

mehmet civan elimde eski bir kasa var reis her şey çalışıyor sadece görüntü gelmiyor ramları kontrol ettim ekran kartına elektirikte gidiyor sorun neden kaynaklıdır?

ara kabloda problem olabilir. islemci ve ekrantinda anormal bir fan devri varmi ?

• Resmi Gönderi

putin bayraktar servisini yemez. putin neyin ne oldugunu suandaki bir cok millet ve o milletin basindaki sahislardan daha iyi biliyor. adam acik ve net soyledi sscb dagilirken anlasmamiz natonun doguya dogru genislememsiydi. ve suana kadar 5 kere genisleme politikasi izlemis. ben bu devletin baskaniyim ve bu devleti korumak zorundayim diyor. biz nasil sinirlarimizda potansiyel teror devleti hareketlerini bozuyorsak putinde aynisini yapiyor fakat olan sivillere oluyor bu uzucu bir durum

• Resmi Gönderi

Hayırlı günler

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"