Sohbetimiz Bol Olsun

• Pazartesi gelecek soğuk hava dalgasıyla sokaklar sessizleşecek sakin sakin yağan yağmur konuşacak yalnızların yüzü gülecek. Akşam sokakta Yalnız başımıza yürümeyi özlemişiz. Kışı ve sonbaharı sevmemin sebeplerinden biriside bu. Karanlığın sessizliğin yalnızlığın dostu olan mevsimleri çok seviyorum.. 🙂

• Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Bu söz çalıntı değil kendim oluşturdum Twitterda paylaştım sizce ne demek istedim yorum yapar mısınız sözüm ise şöyle:

Bazı insanlar sadece kendi rüyalarını umursar.

Not: herkes değil bazı olacaktı o yüzden düzenledim

Mesaj 3 düzenlendi, son düzenleyen dark and cold (10 Nisan 2022 11:20).

• Resmi Gönderi

Bazı insanlar sadece kendi rüyalarını umursar.

Bencillik anlamında olabilir mi?

Yani sadece kendini benimser, kendini önemser ve Dünya kendi ekseninde dönüyor sanır o kişi..

Bana bunu ifade eder sanki..

• Bencillik anlamında olabilir mi?

Yani sadece kendini benimser, kendini önemser ve Dünya kendi ekseninde dönüyor sanır o kişi..

Bana bunu ifade eder sanki..

Bi söz daha yazıyım ne demek istediğimi söyle abi sevdim bak bunu :)

Küçük ayrıntılara dikkat eden insanın ağzından hayırlı bir kelime çıkmasını da bekleme

• Resmi Gönderi

Bi söz daha yazıyım ne demek istediğimi söyle abi sevdim bak bunu :)

Küçük ayrıntılara dikkat eden insanın ağzından hayırlı bir kelime çıkmasını da bekleme

Sınava sokma beni Yusuf :)

Bu iki yönlü anlam ifade eder..Hem İyidir,hem kötüdür diyelim yani..İyi yönde küçük ayrıntılara dikkat eden İyidir, ağzından da kötü söz çıkmaz.

Kötü yönden ayrıntılara dikkat eden de,eksik arar,kusur arar olumlu bir şey de çıkmaz ağzından..

🐹 Güzel bir evcil hayvandır ve mikrop barındırmaz, beslemek sakıncalı değildir..Evde çocuk,hasta insan veya hassas bünyesi olan herkes bunu besleyebilir..

Ramazan ayı,derbi maç,pazar,yaz günlerine bahara ayak atma vsvsvs

Sitede aktiflik az olabilir bu aylarda normal..

• Wattpada en son yazdığım şey buydu okuyun bakalım beğendiniz mi..

Karanlıkta oturuyorum yalnız başıma. Duvar saatinden gelen tiktak sesi bana ölümün her geçen saniye daha da yaklaştığını hatırlatıyor. Pencereden yansıyan sokak lambasının ışığına bakıyorum. Ne güzel.. karanlığı bir nebzede olsa aydınlatıyor. Pekii ya benim hayatım??

Onu aydınlatacak bir insan var mı. Böyle böyle düşünürken bakıyorum kendime aynadan. Hayattan bezmiş gibiyim gözlerim kısık saçım başım dağınık giydiğim kıyafetler dağınık. Beni bu hale getiren insanlar değil onlara kızmıyorum beni imtihan eden tanrı. Cenneti hak etmek gerçekten Zormuş orada mutlu mesut yaşamayı çok isterim ama artık dayanacak gücüm hiç kalmadı zaman geçiyor ömür her geçen saniye daha da azalıyor belki yarın belki şimdi öleceğim. Gece olduğunda duvara yansıyan gölgem samimi bulduğum tek dostum. Ben kışı neden seviyorum biliyor Musunuz Çünkü yalnızların mevsimidir kış sokaklar sessiz sadece yağan yağmur konuşuyor kapşonlu hırkamla gece yalnız başıma gezmeyi çok seviyorum ağzımdan çıkan buhar, vücudun soğukla karşılaşıp insanın kendini savunma mekanizmasına alması... Her şeyiyle güzel bir mevsim..

• Resmi Gönderi

:003::003:  >>>WinteR<<< ustam bak hele ne buldum ..

20 Kasım 2017 senesinde yazılmış bir anı Winter ustadan :010:

Sahur nesemiz olsun, hayırlı sahurlar, hayırlı geceler