Sohbetimiz Bol Olsun [2024 Kış Sezonu]

• Resmi Gönderi

alooo el memleketlerinde telefon buldum internet buldum hesabımla şifremi buldumki bu en zoru ama kimse yok :( bu arada size manzaramı atayım

20220808_022845.jpg

Birde gündüz görünüşü atayim

20220724_190729.jpg

20220724_190940.jpg

• Resmi Gönderi

Dedim siz terlemiyirmusunuz yoo tek sigarada çıkıyorum dedi dayının biri

:003: hemide cigara ile çıkar he?vay anam anam babam vay.

ama kimse yok :(

Buradayız yav

• selamlar arkadaşlar. Eren gültepe nasıl bir yer böyle. Bugün eczane aramaya gittim. Öyle yokuşlar var ki ben hayatımda böyle ter dökmedim kagithaneye çıkınca üstüme bir tshirt alıp üzerimdeki ni orada bıraktım. Adam beni görünce şok geçirdi. Dedim usta ben alışkın değilim böyle bayıra dere denilen yere 2 kere indim ciktim. Adamda gülüyor dıştan gelenler hep aynı oluyormuş.

kanki yapma böyle ya :) sen bursada kuştepe taraafına gitmedin galiba AYDEDE tarafı . uludağa kestane toplamaya giderken ekim ayında o taraftan gitmişliğimde var. çoğu bilmez oraları teleferikten teferrüç ten daha yüksektir. aşırı derecede diktir. romanlar oturur bi noktadan sonra yol kesinlikle yok direkt olarak merdivenle çıkıyorsun innnılmaz dik.

Aydede tarafı kabus gibi dik hep merdiven bursalılar oraya gitmez hatta çıkarken bir türbe denk geldi sokakta açık şekilde SUSUZDEDE türbesi yazıyordu . Aydede tarafında ...

ne inegöle giderken akiniş rampası ne yalovaya giderken dürdane rampası hepsi hava civa . ter gerçek AYDEDE çıkış merdivenle :)

1907496_697157573749282_5592745886809338862_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=e3f864&_nc_ohc=QE4BfnXH7R0AX_OCeyi&_nc_ht=scontent.fesb4-1.fna&oh=00_AT-KT3i2OzDRjyfdbd4Kf0Vr_OV13NYBQvVgwTkUb7qrqw&oe=6316BFE3

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• Resmi Gönderi

Gittim samet o tarafta çok yamaç lakin bu kagithanenin bi yerinden bir yerine gitmek için tepeler geçmek zorundasin buranın her yeri in cik in çık bitmiyor. Sadece tek tepe degil

• Gittim samet o tarafta çok yamaç lakin bu kagithanenin bi yerinden bir yerine gitmek için tepeler geçmek zorundasin buranın her yeri in cik in çık bitmiyor. Sadece tek tepe degil

anladım karışık diyorsun.

• DÜnya temmuz ayını sıcaklık olarak nasıl geçirdi? 1991- 2020 ortalamasına göre 0.38 derece daha sıcak geçirmiş.

• Ordu Gülyalı deniz suyu sıckalığı 33 derece ile şu anda Türkiye'nin en sıcak deniz suyu

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Ordu Gülyalı deniz suyu sıckalığı 33 derece ile şu anda Türkiye'nin en sıcak deniz suyu

arıza olmasın b33 derece çok yüksek bir derece . ki bir anda nasıl çıkabiliyor. giresun 28 derece en yüksek orassıydı .

• arıza olmasın b33 derece çok yüksek bir derece . ki bir anda nasıl çıkabiliyor. giresun 28 derece en yüksek orassıydı .

Bence de arıza var ama ben saat 1 gibi mi neydi o zaman yine baktım 32 dereceydi belki de şamandıra olduğu için açıklardaki sıcaklığı ölçüyor olabilir. Kıyılarda çünkü derelerden gelen sular soğutuyor yine kıyıyı

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Milliyetçi sol parti diye parti kurmuşlar nasıl bir şey olduğunu çözmem lazım ana çözemiyorum

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Twitter'da bir hava sitesi,bu haftaki hava ile alakalı yazdığı twitte "gece yastıklarda terleme yapabilir" yazmış. Hayatımda hiç böyle bir yorum görmemiştim, artık meteoroloji haberleri böyle veriliyor sanırım :013:

• Resmi Gönderi

Screenshot_2022-08-08-21-55-12-203_tr.gov.mgm.meteorolojihavadurumu.jpg

Screenshot_2022-08-08-21-55-19-148_tr.gov.mgm.meteorolojihavadurumu.jpg

Cehennem sıcakları nerede ? Ünlü meteoroloji uzmanı Kerem Ökten bey bu tarihlerde İstanbul'da gölgede 40 derece bekliyordu 🥵😂