Sohbetimiz Bol Olsun

• Geçenki sistemde de sıcaklık aynıydı, ama bu sistemde sıcaklığın aynı olmasına rağmen sıcaklık daha yüksek gibiydi sanki 24 25 değilde 26 27 dereceydi hava.

Bunun açıklamasını bekliyorum?, neden böyle oldu.

• ANADOLU YAKASI KİM Merkezine Sevk İşlemi Gerçekleşti. ; arkadaşlar istanbuldan ptt ile kargo gelecek bana bugün saat 1 de verildi ve bun yazıyor şimdide transfer sürecinde diyor ptt ile ilk defa kargo alıyorum bu ne işe yarıyor? - trabzona

• Resmi Gönderi

ANADOLU YAKASI KİM Merkezine Sevk İşlemi Gerçekleşti. ; arkadaşlar istanbuldan ptt ile kargo gelecek bana bugün saat 1 de verildi ve bun yazıyor şimdide transfer sürecinde diyor ptt ile ilk defa kargo alıyorum bu ne işe yarıyor? - trabzona

Vallah aynı diğer kargoların prosedürü vardır onda da abim.

Gelir yine evine Hasan

Transfer süreci Trabzon a kadar olan süreç,yolda yada yola çıkmış demektir

• 17 eylül GFS

GFSOPTK12_147_2.png

ECMWF böyle öngürüyordü bu akşam sıcağın et etkili en baskın olduğu zaman dilimi

ECMOPTK12_123_2.png

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• konumda yağmur var gökte gürlüyor arada.

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• Vallah aynı diğer kargoların prosedürü vardır onda da abim.

Gelir yine evine Hasan

Transfer süreci Trabzon a kadar olan süreç,yolda yada yola çıkmış demektir

abi ptt bi kaç haftaya bekletiyor dağıtıma çıkmak için gidip şubeden alıcam çok sağol yazdığın için

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.
    gece gece iyi gelir :)

• Resmi Gönderi

Aciga geçmek pişmanlık değil arkadaşlar öyle diyenlere aldırmayın bunu benden küçük forumdaki arkadaşlara söylüyorum evde oturup PC oynamayacaksaniz geçin derim.

benim bir arkadasim var eren liseyi aciktan okudu oradan iki yillga gitti sonra sinava girdi uludag elektrik elektronik muhendisligini kazandi dgs de bu sene bitirecek okulu.

iyi geceler arkadaslar

• Sibirya T.Y.B(GUGUL) benimde laptop conta yakti napicaz ya ben huawei 16s bakiyorum ne dersin ?

abi benim tanıdığım bir yazılım öğretmeni kullanıyor iş açısından gayet güzel macbook kadar olmasda onun gibi hoş ele oturur naif bir görüntüsü var fakat tek sevmediğim özelliği kendi işletim sistemi ile geliyor isterse macbook gibi windowsa çevirebilirsin ama 11 yapma :D eksiği var çok 11in benim pc de gelsin 10 yapıcam

• Resmi Gönderi

Herkese hayırlı geceler , sonbahar yaklaştıkta evimizdeki hazan ve hüzün kokulu yaprakların arkasındaki en güzel sözleri sizlere söyleyeceğiz… hayata damar veren oksijen ve mutluluk her daim hüznü bizden alacak yeni ümitlerin yeşermesine inşallah vesile olacaktır. Umutların tükenmesini istemediğimiz bir ay bir mevsim olsun inşallah 🙏 kışa merhaba dediğimizde geride bırakılan hazan mevsimi acıların kederlerin kaybedişlerin yok oluşların son olduğu Hazan olması dileklerim İle… sistemci5534

• Resmi Gönderi

abi benim tanıdığım bir yazılım öğretmeni kullanıyor iş açısından gayet güzel macbook kadar olmasda onun gibi hoş ele oturur naif bir görüntüsü var fakat tek sevmediğim özelliği kendi işletim sistemi ile geliyor isterse macbook gibi windowsa çevirebilirsin ama 11 yapma :D eksiği var çok 11in benim pc de gelsin 10 yapıcam

linux kullaniyorum ben zaten diger isletim sistemleri gelmez bana :) gecen arkadas windows pc getirdi bakiver diye inan anlamadim hic cok uzak