Sohbetimiz Bol Olsun

• Sonbahar tam anlamıyla geldi. :)

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• Samsunda rüzgar kuvvetli :) hava güzel kasımdada kış gelir aralıktada ilk kar düşer. ocaktada 10 cm yağar şubatta 12 cm kapanış. :) bu tarz olur heralde üstün körü tutarmı tutar .

• Sonbahar tam anlamıyla geldi. :)

eylül sonu ve ekim ilk haftası yaz tam anlamıyla geri gelecek gibi ama. :) afrikadan sağlam bir drogba yiycez gibi. :bakış:

• eylül sonu ve ekim ilk haftası yaz tam anlamıyla geri gelecek gibi ama. :) afrikadan sağlam bir drogba yiycez gibi. :bakış:

Çatlıcaz diyon yani :)

sıcak ataklar illa olur normal karşılıyorum tabi 30 + dereceyi normal karşılamam o ayrı ::)

25 25 27 e kadar gier yolu var.

• Zonguldak Anlık hissedilen 10 derece bu gece 7-8 dereceler gelebilir gibi sezonun ilk tek hanesi

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Karabük-Eskipazar - Gerede - Işıklar - Devrek - Düzce Çilimli hattı 2-3-4 derecelere kadar inecek gibi görünüyor yağış olsa kar bile yapabilecek düzeylere gerilediğine göre tam anlamıyla sonbahar geldi. Zaten Zonguldakta bugün çok iyi yağış düştü 50 mm devirdik. Tam bir sonbahar yağmuru oraj da yok hava da serinledi.. Hatta üşüten bir hava var uzun giydim bugün. Gece de dediğim gibi 7-8-9 dereceleri göreceğiz gibi belki sabahın erken saatlerinde

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Çatlıcaz diyon yani :)

sıcak ataklar illa olur normal karşılıyorum tabi 30 + dereceyi normal karşılamam o ayrı ::)

25 25 27 e kadar gier yolu var.

var var 30 artıda var :) hatta biraz önce soba yakmaya hazırlanan mustafa abinin konum için bile var. -.- ege akdeniz 40'ı buluyo zaten. :coksıcak:

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Oguzhan ().

• 2018 yükleniyor :) şaka bir yana 2018 ne kötü kıştı be belkid en kötüsü 1 martta 1 cm kar yağmıştı . o kadar. Köye sadece atıştırmış havada görmüler kar tanelelerini örtü hiç yok

Babama demiştim nasıl kış dedim baba böyle deyince coştu .kışlar bitmiş olm dedi kahkaha atmıştım :) Yağmurlar yağmura benzemiyor be oğlum demişti . coştu tabi bağıra bağıra

Ulan 2018 ne acayiptin ya

• var var 30 artıda var :) hatta biraz önce soba yakmaya hazırlanan mustafa abinin konum için bile var. -.- ege akdeniz 40'ı buluyo zaten. :coksıcak:

vardır aga olabilir potansiyel var yani . kasım ayında bile 35 derece olabilir belli olmaz :) o tip var yani Zınk diye vurabilir .

• SameT. 2018-19 sezonu sıcak olsada yağış olarak Akdeniz için müthiş bi yıldı.Karedeniz için diğer birçok bölge için kötydü ama doğru fakat dediğim gibi özellikle doğu akdenizde sürekli patlayan alçak basınç ve güçlü cephesel yağışlar oldu. Bu yüzden 18-19 sezonu her yer için kötü değildi :) Hatta akdeniz için efsaneydi.Ekran Alıntısı 233.PNG

Ekran Alıntısı we.PNG

• Öyle aga idare eder. aynen Çokta kötü değildi yani

2018 yükleniyor .. :uzaylı: