Aralık 2.Yarısı Beklenen Soğuma

• Avrupa Blokajı, Azorun İngiltere-Norveç üzerinden yükselmesi ile oluşur. Fotoğrafta Omega tipi bir Avrupa blokajı görüyoruz mesela. Bana kalırsa İskandinav blokajından daha avantajlı oluyor sistem açısından.

Sarp Özdoğan

Emeğine bilgine sağlık senin yazdıklarına benim yorumum - 12 çok zor diyorsun Aralık ve Ocak 15 günü kapsayan zaman diliminde yanlış eksiksen

Düzelt hocam .

Herhangi bir detay vermedim hocam. Bir süre de vermeyeceğim.

• Resmi Gönderi

Avrupa Blokajı, Azorun İngiltere-Norveç üzerinden yükselmesi ile oluşur. Fotoğrafta Omega tipi bir Avrupa blokajı görüyoruz mesela. Bana kalırsa İskandinav blokajından daha avantajlı oluyor sistem açısından.

ohin78x.png

Herhangi bir detay vermedim hocam. Bir süre de vermeyeceğim.

Haklısın hocam detay verirsek şimdilik yanılmayı bırak bariz hatalı oluruz diye düşünüyorum kendi şahsıma seni bilmem hocam .

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Beklentiyi yüksek tutmamakta fayda var. Efsane potansiyelli bir sistem beklemiyorum. "Sistem" konusunda herhangi bir sıkıntı yok şuan.

• Sarp Özdoğan sistemin kuvvetini uzun vadeden kestirmeyi nasıl yapıyorsun. Uzun vadeden ancak bir sistemin olduğu teepit edilir ama gücü belli olmaz ki. Onu sayısal modellerden takip ederek kestirebiliriz. Yani 3-5 gün kala ancak tespit edilir efsane mi değil mi diye. Sen şimdiden net konuşmuşsun tebrikler :) Bahsettiğin tarih 20 Aralığa kadar olan kısım ise okey orası belli artık. Aralık 25 sonrası ise sistemin kuvveti belli değil.

• Aralık 20'sine kadar İstanbul'da kıyılarda tutucu kar beklemiyorum. 20'sinden sonra etkili bir sistem alabiliriz ama. Henüz net olmasa da kıyılarda ilk" TUTUCU " kar görülebilir Aralık son 10 gününde..

• şöyle 15 20 cm yapacak bir sistem gelsinde kar açlıgımızı dindirsin sarp hocam

• Hocam eline ,emeğine sağlık , çok değerli bir arkadaşsın gerçekten platform olarak çok değerlisiniz ayrıca da

• Sarp Özdoğan eline sağlık

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Veriler 20-30 Aralık periyodu için olumlu yönde gelişmeye devam ediyor. Dediğim gibi beklentiyi yüksek tutmadan takip etmeye devam... Gün geçtikçe salınımın şiddeti-yönü doğrultusu dramatik değişikliklere uğrayabilir. Her gelişmeden bir tecrübe kazanmaya bakalım şu 4- 5 gün içince

• Resmi Gönderi

Veriler 20-30 Aralık periyodu için olumlu yönde gelişmeye devam ediyor. Dediğim gibi beklentiyi yüksek tutmadan takip etmeye devam... Gün geçtikçe salınımın şiddeti-yönü doğrultusu dramatik değişikliklere uğrayabilir. Her gelişmeden bir tecrübe kazanmaya bakalım şu 4- 5 gün içince

İşte beklediğimiz can suyu 😎