İç Anadolu Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Tahmin Yorumu

• Bölge olarak sessiz durumdayız son durum nedir hocalarım bölge olarak güzel yağış alırmıyız :)

Hocam yağışlar biraz azaldı ama cumartesi akşam saatlerinden itibaren bölgemizde kar yağışları başlayacak. Yağış olarak en şanslı gün pazar günü gibi duruyor güzel kar aalacağız salıya kadar devam edecek. Artık arkamıza yaslanıp radar takibi yapacağız nasibimizde ne varsa. Bereketli olsun inşallah

• 20211217_211038.jpg

Bu gece itibariyle bolu Kastamonu Ankara Konya eskişehir hattında başlamasını beklediğimiz Kar yağışı hafta sonunda oldukça kar kalınlıkları oluşturarak duruyor. Şehir merkezlerine beyaz güzelliği getirecek. ❄️☃️

• Resmi Gönderi

Yasin71

Eline sağlık

:bakış:

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Kardeşim artık modelin ne dediğine pek dikkat etme bu saatten sonra radar takibi yap artık nasip yağmur kar ne olursa..

Şu yaptığı yoruma bak şaka gibi ya. Bi sisteme saatler kalsın ordan bi site yetkilisi desin ki modele bakma ordan anlaşılmaz sen radar bak. Kardesim ne diye günlerdir model takibi yapıyoruz o zaman. Siz burda insanları bosuna mi oyaliyorsunuz, vaktimizi bosuna mi çalıyorsunuz. Madem son güne kadar modeller bize yeterli dogruluk payı vermiyor niye uğraşıyorsunuz niye

• Resmi Gönderi

mky1088

Sizin değerli yorumunuz nedir

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Şu yaptığı yoruma bak şaka gibi ya. Bi sisteme saatler kalsın ordan bi site yetkilisi desin ki modele bakma ordan anlaşılmaz sen radar bak. Kardesim ne diye günlerdir model takibi yapıyoruz o zaman. Siz burda insanları bosuna mi oyaliyorsunuz, vaktimizi bosuna mi çalıyorsunuz. Madem son güne kadar modeller bize yeterli dogruluk payı vermiyor niye uğraşıyorsunuz niye

Benim demek istediğim sistem gelmiş ülkemize giriş yapmış artık bu saatten sonra anı yaşamak lazım radar takibiyle sistemi yaşayacaksın. Hangi akıl ve mantığa sığar bu yorumunuz ne saçmalıyorsunuz siz ? Hadini bil kimseyi oyaladığımız falan yok algı yapma resmen boş yapmışsın sen Whisper  Angora yanlış mı konuşuyorum hocalarım bu tepki ne derece doğru 🙄 ben sadece sistem gelmiş artık radar takibi yapacağız dedik yanlış mıyım ?

• Gfs ecm gibi modeller 24-96hta en yüksej başarıyı elde ederler son 24 saat için daha yüksek çözünürlüklü modeller euro-4 icon gibi veya radar takibi yapılır çünkü radar canlı olarak bulutları ve yağışı takip eder bi maçı simülasyon olarak veya canlı olarak izlemek gibi düşünün radar takibi anlık takiptir ve o yüzden sistemin gidişatı radar üzerinden izlenebilir

• mky1088

Sizin değerli yorumunuz nedir

Ben bu siteye yorum yapmak için değil yorum almak için giriyorum sayın başkan. Ama gördüğüm kadarıyla yaptığınız yorumlar son güne kadar 40 takla atıyor. Anlaşılan boş vakit öldürmek için tasarlanmış bi site. Benim de malesef boş vaktim olmadığı için size iyi eğlenceler degerli başkanım

• Resmi Gönderi

Ben bu siteye yorum yapmak için değil yorum almak için giriyorum sayın başkan. Ama gördüğüm kadarıyla yaptığınız yorumlar son güne kadar 40 takla atıyor. Anlaşılan boş vakit öldürmek için tasarlanmış bi site. Benim de malesef boş vaktim olmadığı için size iyi eğlenceler degerli başkanım

Bizde size cevap vererek hem efor sarfetmemiş oluruz hemde zaman kaybetmemiş iyi geceler sizede.