İç Anadolu Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Tahmin Yorumu

• Bölgemiz adına son durum nedir Yasin71 2-5 şubat arası verimli bi kar alırmıyız :)

Arkadaşlar modeller hâlâ ab konusunda mutabık değiller son 96 saate kadar değişir bu. O yüzden sıcaklıkla ilgili bazı bölgelerimizde sorun yaşayabiliriz. Onun haricinde yağışlarımız çok iyi bölgemizde, Şubat ayını bereketli geçireceğiz. Ve uzun soluklu bir dönem yaşayacağız. Güzel günler yakın inşAllah 😊 buraya bol bol karlar içinde fotolar atmayı nasip etsin Rabbim ❄️☃️

• Arkadaşlar modeller hâlâ ab konusunda mutabık değiller son 96 saate kadar değişir bu. O yüzden sıcaklıkla ilgili bazı bölgelerimizde sorun yaşayabiliriz. Onun haricinde yağışlarımız çok iyi bölgemizde, Şubat ayını bereketli geçireceğiz. Ve uzun soluklu bir dönem yaşayacağız. Güzel günler yakın inşAllah 😊 buraya bol bol karlar içinde fotolar atmayı nasip etsin Rabbim ❄️☃️

4 şubat ve 7 şubatta ab yi girit muğla tarafında alırsak ikisinide tadından yenmez sıcaklık sorunu çözülür bence

• 20230130_002820.jpg

Yarın gece Eskişehir Ankara ve Kırıkkale çevrelerinde kar geçişleri olacak. Ankara'da ince örtü oluşmasını bekliyorum. Sezonun ilk sistemi bakalım hayırlısı olsun

• 4 şubat ve 7 şubatta ab yi girit muğla tarafında alırsak ikisinide tadından yenmez sıcaklık sorunu çözülür bence

O daha çok iç egeye yarar aslında iç anadolu antalta tarafını daha çok sever gerçi ankara da iç ege gibi sever ama :))

• İç Anadolu hazırlanın muhteşem Şubat geliyor 😎😎😎

Hocam dediysen geliyodur fena şeyler yalnız şu eskişehire dönmeden konyada bi acısını çıkarsaydım diyorum eskişehir zor şehir be

• Hocam dediysen geliyodur fena şeyler yalnız şu eskişehire dönmeden konyada bi acısını çıkarsaydım diyorum eskişehir zor şehir be

eskişehir daha şanslı konyadan

• yeni güncellenme kötü ankara için kuzeyi daha şanslı hale gelmiş ama değişir bence yine ortalar