Şubat Son Günleri ve 26 Şubat Dikkat

• Sinan hoca camiada kaybedilmemesi gereken büyük bir değer. Bu şekilde alaycı aymaz tavırlarla hem ortama hemde Sinan hocaya zarar vermek çok yanlış bir davranış. Umudun yoksa burada işin nedir niye takip ediyorsun zaten yarını bildiren hava durumu uygulamaları siteleri var.

Art niyetten başka birşey değil.

• Hocam umudum çok yüksek. Öyle bir BABA sistem inecek ki İstanbul u tam göbeğinden vuracak.

• Resmi Gönderi

Hocam umudum çok yüksek. Öyle bir BABA sistem inecek ki İstanbul u tam göbeğinden vuracak.

inşaALLAH Sabır ile bekleyelim bakalım

<3

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Ben şimdi onu tebrik ediyorum her şey zamanla

<3

Abi söyle bir durum hissediyorum senin tahminin tutmasinda bak biz haklı çıktık diye sana yazmak için çoğu kişi sıraya geçmiş gibi ama unuttuklari tek şey adı üstünde tahmin tutar yada sen varsan yinede tutar :)

• Resmi Gönderi

Abi söyle bir durum hissediyorum senin tahminin tutmasinda bak biz haklı çıktık diye sana yazmak için çoğu kişi sıraya geçmiş gibi ama unuttuklari tek şey adı üstünde tahmin tutar yada sen varsan yinede tutar :)

Allah ın izniyle kardeşim bu sene yazdıklarımda yanlış oldumu yok

• Allah ın izniyle kardeşim bu sene yazdıklarımda yanlış oldumu yok fakat benim bloğumu bir kişiye erişimin kapadım keyser soze sana kapalı konu

Abi sana guvenimiz sonsuz olmasada dünyanin sonu degil

• Resmi Gönderi

Yavaş yavaş hazırlıklarımızı yapalım .

Kar Dağ Evi - Pixabay'de ücretsiz fotoğraf

inşaALLAH

• Böylesine güçlü kutbi girdaptan ben sibirya beklemem. En azından şubat ayı icerisinde beklemem. Olursa kutup soğuklari gelir. Martta sibirya olur mu artık onuda zaman gösterir.

• Böylesine güçlü kutbi girdaptan ben sibirya beklemem. En azından şubat ayı icerisinde beklemem. Olursa kutup soğuklari gelir. Martta sibirya olur mu artık onuda zaman gösterir.

Herkes öyle diyor zaten doğru

• Sinan hocam beklediğiniz sistem batıdan doğuya herkesi tatmin edecek bir sistem mi yoksa bazı yerleri etkileyip bazı yerlerin kuru soğuk çekeceği yönünde mi

• Resmi Gönderi

Sibirya da olan soğuklarda kutup kökenlidir ve soğuklar kutup bölgesinde oluşur geliş yönüne fazla takılmamak lazım