Çin'in 1 Trilyon Dolarlık Yapay Güneş Projesi

• Resmi Gönderi

Amerika Rusya Almanya gibi ülkeler biz karnımızı doyurmaya çalışırken tank top uçak atom bombası için seri üretime geçmeye başlamıştı bu yüzden Türkiye'nin dengi olan ülkeler değiller.

• Amerika ,Rusya, Almanya çok ayrıca ülkeler . Bence biz asıl kendimizi İspanya,Mısır,İran,İtalya gibi ülkelerle kıyaslarsak daha doğru olur

• Aslında Amerika’da gerimizde kalacak az kaldı

Amerikanın geçmiş tarihini oku mustafa ve sanayide silahlandırma ve asker yetiştirme de ne kadar rütbe atladıklarını bir araştır belki onlara yetişiriz ama asla onların önüne geçemeyiz yani bu eğitim sistemi ve böyle bir sanayi ve askeriye ile

...

• Adamların fabrikalarından her saniye silah çıkıyor bizim 1 se onların 1000 kıyaslamak mümkün değil ereninde dediği gibi biz karnımızı doyurmaya çalışırken onlar atom bombalarının seri üretimine geçmiş kim bilir kaçtane atom bombası ve ondan kat kat güçlü bombaları vardır Allah bilir

...

• Arkadaşlar ben size katılmıyorum, dediklerinizin çoğu doğru olsada,Türkiye yi ve kendi insanımızı asla küçük görmeyin ve kompleks e kapılmayın, şuan insansız hava araçlarında 10 yıl gibi kısa bir sürede Dünya da söz sahibi olduk, ki bu sayede Dünya da bir çok dengeyi de alt üst ettik, Türkiye nin bu başarı si Dünya da makalelere konu oluyor,yani demem oki eğer inanirsak ve kenetlenebilirsek çok kısa bir zaman diliminde hayal bile edilemeyecek konuma ulaşabiliriz.

• Arkadaşlar ben size katılmıyorum, dediklerinizin çoğu doğru olsada,Türkiye yi ve kendi insanımızı asla küçük görmeyin ve kompleks e kapılmayın, şuan insansız hava araçlarında 10 yıl gibi kısa bir sürede Dünya da söz sahibi olduk, ki bu sayede Dünya da bir çok dengeyi de alt üst ettik, Türkiye nin bu başarı si Dünya da makalelere konu oluyor,yani demem oki eğer inanirsak ve kenetlenebilirsek çok kısa bir zaman diliminde hayal bile edilemeyecek konuma ulaşabiliriz.

Askeri anlamda iyi aşama kaydettik ve daha da iyiye gidecek bunu inkâr eden yoktur zaten

• Amerikanın geçmiş tarihini oku mustafa ve sanayide silahlandırma ve asker yetiştirme de ne kadar rütbe atladıklarını bir araştır belki onlara yetişiriz ama asla onların önüne geçemeyiz yani bu eğitim sistemi ve böyle bir sanayi ve askeriye ile

Yokla yıkılmasına az kaldı o yüzden yazdım onu

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Yokla yıkılmasına az kaldı o yüzden yazdım onu

Hocam hiç sanmıyorum yıkılıcağını . Herkes her sene aynı şeyi söylüyor ama sonuç ortada. Sonuçta bu ABD öyle Irak,Suriye değil.

• Hocam hiç sanmıyorum yıkılıcağını . Herkes her sene aynı şeyi söylüyor ama sonuç ortada. Sonuçta bu ABD öyle Irak,Suriye değil.

Herkesin görüşü farklıdır :)

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Yokla yıkılmasına az kaldı o yüzden yazdım onu

" Gün gelecek dünya tek bir devlet olacak "

ama o zamana kadar amerika yıkılmaz adamların elindeki para onların 1000 senesine yetecek kadar çok bu sistemde bile enflasyonları % 4 ü geçmemiş helal olsun valla çok iyi yönetiliyor çok zengin ülke her açıdan

...

• bizim tek sorunumuz firsatcilik.bide musluman ulkeyiz diyoruz.musluman firsatci olmaz .sistem yok sistem ataturkten sonrada olmadi.her gelen milleti yedi bitirdi.yandasinida yanina aldi.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Sakarsakir52 ().