Son Dakika- İstanbul

• hocam kayasehir olarak ciddi etkilenme şansımız varmı bu aksam ve vortex ten tesekkur ederım

• Semih hocam vortex boğazdan girer ise Avrupa yakasının doğusunu etkilermi. Sultangazi Gaziosmanpaşa Kağıthane Şişli gibi. Şimdiden teşekkür ederim

• 8 civarı diyeyim.belki 9 ama 10 a kalmaz.

hocam bu avrupa yakası için mi yoksa tüm istanbul için mi? ayrıca ümraniye için en yoğun yağış tahmini ne zman gerçekleşir.

• Hocam kapanışı hareketli yapalım bari zaten üzdün bizi anlık bildirimlerinden mahrum bırakma bu sistemde özledik acil uyarılarını ⚠️

• gençler kar semih hocamız tarafından yağdırılmıyor yapmayın böyle sabır bekleyin sistem gelene kadar sabrettiniz 3 4 saat daha bekleyeceksiniz alt tarafı

...

• gençler kar semih hocamız tarafından yağdırılmıyor yapmayın böyle sabır bekleyin sistem gelene kadar sabrettiniz 3 4 saat daha bekleyeceksiniz alt tarafı

kar'ı semih hoca yağdırıyor diye kimse demedi zaten ? verdiği saatlerde yağmadığı için yazdık ve bir fikri olup olmadığını sorma manasında yazdım ben

• kar'ı semih hoca yağdırıyor diye kimse demedi zaten ? verdiği saatlerde yağmadığı için yazdık ve bir fikri olup olmadığını sorma manasında yazdım ben

güzel kardeşim yazdığın şeyi tekrar okursan sevinirim sanki hocam verdiğiniz saat tutmadı ha noldu gibisinden de neyse uzatmanın manası yok semih hoca geldiği zaman cevap yazar sizlere

...

• güzel kardeşim yazdığın şeyi tekrar okursan sevinirim sanki hocam verdiğiniz saat tutmadı ha noldu gibisinden de neyse uzatmanın manası yok semih hoca geldiği zaman cevap yazar sizlere

saat 10u gecti hocam demek "noldu yağmadı" "yağıcak mı?" "neden böyle oldu" "bir fikriniz var mı ?" .. bir sürü anlamlar çıkarılabilir ki sen gidip anlamak istediğini anlamıssın 👍