6 Ocak Kardan_herif 2 ( Bir Ocak Efsanesi )

• Şimdi modellerde sistem ötelendi veya yok dimi hani x ler bizim site dışındakiler yok demeye başladı mı .

Farkımız da tam bu arada çıkacak İnşaALLAH

6 ocak bomba gibi gelioo B)

• Resmi Gönderi

Arkadaşlar ciddi bir şey yazıyorum evet hastayım sistemde sıkıntı yok İnşaALLAH

Kafamı zor kaldırıyorum fakat bir hafta sonra göğüs hastalıklarından randevu almam gerekiyor yani o yüzden ne fazla sevinecek halim nede üzülecek durumun yok .

Geçmiş olsun diyen ve tekrardan diyecek dostlarımıza teşekkür ederim şimdiden .

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Arkadaşlar ciddi bir şey yazıyorum evet hastayım sistemde sıkıntı yok İnşaALLAH

Kafamı zor kaldırıyorum fakat bir hafta sonra göğüs hastalıklarından randevu almam gerekiyor yani o yüzden ne fazla sevinecek halim nede üzülecek durumun yok .

Abi geçmiş olsun bende aynı ateş balgamlı öksürük burun akıntısı bi salgın var şu sıralar bugün aile hekimine göründüm ilaç yazdı ama faydası olmadı hala geçer gibi oluyor geçmiyor yav domuz gribi influenza rsv korona üçlüsü ile grip bambaşka bir boyuta ulaştı 2022 yılında

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Aurora Borealis ().

• Abi geçmiş olsun bende aynı ateş balgamlı öksürük burun akıntısı bi salgın var şu sıralar bugün aile hekimine göründüm ilaç yazdı ama faydası olmadı hala geçer gibi oluyor geçmiyor yav domuz gribi influenza rsv korona üçlüsü ile grip bambaşka bir boyuta ulaştı 2022 yılında

Hocam bende yakalandım hastaneye gidip iğne vurmadan geçmiyor bu hastalık ben ki hastaneye hiç gitmeyen adam koşarak gittim hastaneye geçmiş olsun size de

• Şimdi modellerde sistem ötelendi veya yok dimi hani x ler bizim site dışındakiler yok demeye başladı mı .

Farkımız da tam bu arada çıkacak İnşaALLAH

Genelde çıkmıyor hocam site içerisinde ki biz bile unutuyoruz. Bakın şuan vereceğim örnek'de ki tarihi dahi hatırlamıyorum, bu sene ocak ayında ilk sistem için 1.5 ay önce söylemiştiniz 17 ocak olabilir sisteme 1 hafta kala dahi modellerde çok farklılıklar vardı ama siz ısrarcıydınız ve tam dediğiniz tarihte geldi sistem.

• Arkadaşlar ciddi bir şey yazıyorum evet hastayım sistemde sıkıntı yok İnşaALLAH

Abi çok gecmiş olsun, Rabbim tez zamanda şifalar versin. Bu salgın çok başka; uzun süre gecmiyor,domuz gribi diyorlar.. Allah yardımcımız olsun ortalık kırılıyor. Şu güzel ülkemin her tarafına kar yağsa bereketinden faydalansak keşke😐 yağış yok kurak geçiyor ve kar da yağmayınca türlü türlü salgın çıkıyor. Gözler 6 ocakta sen dedin ve bizde arkamıza yaslandım bekliyoruz. Tekrar geçmiş olsun, acil şifalar ve tüm hastalara..

• Merhaba dostlar epeydir tahmin yazmadım bugün fırsat buldum birkaç kelam yazayım dedim. Gelelim son günlerdeki heyecanlı bekleyişe yani GFS ve diğer modeller bağlamında ocak AYI (Sibirya) sistemine. Şimdi yıllar içinde edindiğim model yorumlama tecrübelerime göre bir kere bu sistemin baba bir sistem olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Daha öncede yazdım bu tür sistemler ortalama 15 gün önceden modellerde ortaya çıkarlar bu süre zarfında bazen güçlenirler bazen zayıflarlar hatta bazen kaybolurlar ama zaman yaklaştıkça giderek güçlenirler ve öyle ya da böyle gelirler. İşte bu sistem de böyle bir sistem olarak karşımıza çıkıyor. Bugün itibarıyla diyagramlar şunlar bunlar hepsi faso fiso. Akşam -46 sokar 500 de gündüz -25 bir sürü farklı senaryolar görürsünüz global fırıldak sistemin çalıştırmalarında. Bunlar reyting amaçlı gfs cilveleridir. SEvgili modelciler sistem uçtu der ertesi gün wow ayı geliyor der öbürgün penguen geliyor der. Bir sürü hezeyan heyecan gırla gider. Ama sonuçta burada ve diğer sitelerde takip ettiğim birçok amatör uzman azman meteorologlar Ocak 8 10 undan itibaren ibrenin bize döneceğinde hem fikirler. Bu yüzden enseyi karartmaya gerek yok daha Aralık bitmesin 5 gün ve 25 farklı model çalıştırması göreceğiz. Ondan sonra da ayın 8 ine kadar da 32 tane model çalıştırması göreceğiz nasipse toplamda 57 çalıştırmada neler olacak neler. Hop oturup hop kalkacaz ve sonuçta o sistem diyagramlarda hamağını kuracak purosunu tüttürecek sizler de mutlu sona kavuşacaksınız İnşallah.

• Ha bu arada domuz gribi kızım da ben de geçirdik tek çaresi enfluvir adlı ilaç artı doktor aferin sinus ve brufen hapı verdi otrivine damla da var öksürük için de kreval şurup verdi ama ben hap kullanıyorum dedim o zaman gerek yok dedi almadım öksürük için de erdostin öneririm.

• Resmi Gönderi

Geçmiş olsun. Allah şifa versin inşallah.

ALLAH razı olsun.

• Resmi Gönderi

Planlarında değişiklik yapmanıza son 10 gün .

Modellerde daha farklı görüntüler gelmeye devam edecek.

İnşaALLAH İzmir’de kar alır.

• Planlarında değişiklik yapmanıza son 10 gün .

Sizi takip ediyoruz hocam şuan dediğiniz gibi gidiyor süreç inşallah güzel bir sistem olur 2022 kisini aratmayan bir sene olur inşallah

• Planlarında değişiklik yapmanıza son 10 gün .

Hocam doğu karadeniz kıyıları iyi kar alır mı sence

• Resmi Gönderi

Hocam doğu karadeniz kıyıları iyi kar alır mı sence

Bunu şimdi dersem sıkıntı olur bekleyelim

İnşaALLAH

• Resmi Gönderi

O öyle demiş bu böyle demiş modellerde bir varmış bir yokmuş .Alışık olduğumuz durumlar herkesin tahmini kendine fakat tahminleri okuyan bir kitle var yani herkesin tahmini kendine değil fakat bu amatör ortamda bir sürü tahminci var herkes birinin tahmini tutmasada ben bildim olsun derdinde karşılıklı atışmalar vs var sosyal medyada da devletin kurumu bırakıp özel tvlerde bile yayın yapan profesyoneller bile atışma içinde

Halen neyin kavgası anlamıyorum gelelim meselemize

Sistem günde tam vaktinde geliyor İnşaALLAH

Öteleme olacağını düşünmüyorum farklı çıktılar olabilir.

Yazım hatası için özür dilerim düzenleme olur

Selam