6 Ocak Kardan_herif 2 ( Bir Ocak Efsanesi )

• İlk haftayı kapatalım mı kapatmayalımmı 🤔kapamıcaksak sizce ne zaman görüntü modellere yansımaya başlar 30 u 31 gibi mi ?

• İlk haftayı kapatalım mı kapatmayalımmı 🤔kapamıcaksak sizce ne zaman görüntü modellere yansımaya başlar 30 u 31 gibi mi ?

Ben kendi adıma 10 ocağa kadar kapattım. İnşaallah güzel şeyler görmeye başlarız yakında

Tothenamadı

• Ben kendi adıma 10 ocağa kadar kapattım. İnşaallah güzel şeyler görmeye başlarız yakında

Bende en az 10 ocağa kadar kapattım daha böyle gidersek barajlarda bir damla su kalmayacak kuraklıktan ölüp gideceğiz.Ya en fazla co2 salınımını abd ve çin,japonya yapıyor ama adamlar bir yığın kar alıyorlar.Onların yaptığı küresel ısınmayı ve kuraklığı bi biz çekiyoruz sanki.Bizim bi an önce arabistan gibi deniz suyundan temiz su elde etme teknolojisini kullanmamız lazım böyle gidersek vay halimize :/

• Resmi Gönderi

Sistem gelecek Herkes de sevinecek

İnşaALLAH

6 Ocakta

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• hocam 6 ocak sistemi tam olarak ne zaman beliricek modellerde

2 3 gün sonra sistemin akıbeti belli olur diye düşünülüyor

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Resmi Gönderi

Sistem bir anda efsane olacak B)B)

hocam 6 ocak sistemi tam olarak ne zaman beliricek modellerde

Sinan hocam kadar başaralı birini daha göremedim model takibini bıraktım 6 ocakta karda yürüyüşüne çıkacağım.

Kendin onaylamış,sonra sormuş, kendin cevap vermişsin.

Başkanın yazmasına gerek yok.

Varsa olumlu yada olumsuz bir şeyler yazılır.

• Herkes kapısının önünü düşünüyor bizim millete birşeyler anlatmak gerçekten çok zor...

• Resmi Gönderi

Konuyu açık bıraktık amacı dışına çıkmış yazılar bu yüzden de kapattık .

Tahminim de halen geçerli dir . Modellerin ne zaman düzenleme eğilimine gireceğinide merak edenlere tavsiyem model takibi yapmak olur.

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"