Şubat Ayı

• Noluyo burda ya ne diyo bu arkadaş?

• Senin bir bok bildiğin yok bir de gelmis konusuyorsun. 1 ay önceden sistemin tarihini dogru söylüyor adam. 1-2 gun oncesine kadar da -15 ler giriyordu. Model hafif bozunca tutturamiyor mu oluyor. 6 ocakta kaçırdığımız sistemi de kılpayı kaçırdık. Yukarda -20 ler cirit atiyordu. Ha bir de herkes ay sonu kar diyordu hani ay sonu kar. Adam ocağı kapattim dedi. Ne oldu sozde tahmincilere. Sustular ya da sistem otelendi diyip milleti kandırdılar. Anlamıyorsan yorum yapma kardesim yorum yapcaksan da üslubunu düzelt. Kaç yaşında adamsin diyorsun bir de hakaret ediyorsun. Senin gibi kendini bilmezler anca laf yapar. Bir de kendini komik sanman felan gerçekten acınası haldesin. Git araştır öyle yorumunu yap. Ülke boyle insanlarla dolu ya bilgi 0 ama nedense bu işin piri gibi konuşanlar. Bu sadece bu konuda değil her konuda Boyle.

• @KESTANEAVCISI kardeşim o zaman sende aylar öncesinden tahmin yap tuttur da görelim o zaman.Millete sallamak kolay nasıl olsa dimi??

• Uzaklaştırdım arkadaşı, Sinan abinin dediklerine kulak verin, güncellemenin hangi çıktı olduğunu ne zaman paylaşıldığını unutmayın, sabredin :) :kralice:

Olan benim mesajlara oldu 😂😂

• Kaos mu var en sevdiğim tam uyuyordum kokusu geldi kim ne demiş bakayım hemen 🤪

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Konuyu meşgul etmeyelim

Şubat ayının keyfini çıkaralım :)

Pandora kutunda büyük hissediyorum sabah işin gücün yoksa ECMWF sende olsun 😂

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Resmi Gönderi

Evet Sinan bey mikrofon sizde nasıl son durumlar yarın için beklentiler ne olmali

Biraz nefes alayım son dakika modellere bakalım iş güç yeni bitti .

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

Dün gece bir şeyler mi yazılmış göremedim bir eleştiri olabilir her zaman olur bir daha olursa ekran görüntüsünü alırsanız sevinirim okuyamadım ne denmiş .

Takip eden herkese ayrı ayrı teşekkür ederim etiket etmedim .

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"