ECMWF-GFS -MODEL PAYLAŞIMI YORUMLAMA

• Resmi Gönderi

Gfs gece güncellemesi sona ermiştir takip eden herkese teşekkürler :)

Eline sağlık abim, sağolasın..Puan da geliyor.

Takip beğeni ve yorumlar için teşekkürler arkadaşlar

Hayırlı geceler herkese

• İstanbul u baz alma sebebimiz orda oturmamız yada yaşamamızdan değil. Rakım olarak Marmara bölgesinde denize sıfır illerden biri + nüfus+ büyük şehir hayatını da eklersek buraya yagacak kar gelen soguklar elbette diger yerleri banko garanti hale getirmiş demek. Diger kesimleri sormaya bile gerek kalmıyor. Ha soguk açısından yağış açısından şansınıza bakmak gerek .

Ben zaten size bişey demedim hocam 😂

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• ecmwf tahminimce güzel çıktı verecek yağış açısından.

• Arkadaşlar,modellerin sesi kesildi heralde. Ses seda yok model sayfasında. Normalde burası paylaşımdan yıkılırdı.

• Arkadaşlar,modellerin sesi kesildi heralde. Ses seda yok model sayfasında. Normalde burası paylaşımdan yıkılırdı.

Bu saatte çoğu kişi işte veya uykuda sen paylaşabilirsin 😊

• Resmi Gönderi

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• 240 Böyle gelmeyecektir

Peki 1 hafta sonrasına değilde Yakın vadeye bakalım 31 ocak 1 şubat yani salı ve çarşamba için sürpriz kar yağışları görülebilir mi marmara ve batı karadeniz için diyorum o günler için ne diyosunuz ben görülebileceğini düşünüyorum dün mgm de çarşambaya kar koymuş batı karadeniz kıyılarına

• Resmi Gönderi

Peki 1 hafta sonrasına değilde Yakın vadeye bakalım 31 ocak 1 şubat yani salı ve çarşamba için sürpriz kar yağışları görülebilir mi marmara ve batı karadeniz için diyorum o günler için ne diyosunuz ben görülebileceğini düşünüyorum dün mgm de çarşambaya kar koymuş batı karadeniz kıyılarına

Ona şimdi bakmayacağım kahvaltı yapıyorum

Gün içinde bakalım mis gibide soğuk hava dışardan içeri gelirsem oda

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"