ECMWF — GFS MODEL PAYLAŞIMI

• Bu seneyi ancak 22-28 ocak 2022 gibi bir sistem kurtarır daha aşağısını kabul edemem.

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Bu seneyi ancak 22-28 ocak 2022 gibi bir sistem kurtarır daha aşağısını kabul edemem.

ben 6 Şubat 2023 veya 8 Şubat 2020 tarzında etkileneceğimiz bir sisteme dahi razıyım . yeterki şu çöp pattern sona ersin.

• winter is comming

Şimdi sistem modellere yansıma yapsa herkesin dilinde biz dedik ben dedim olacak biraz sabret sonra bizim farkımız çıksın ortaya tekrardan .

Valla olurda sistem gelir lakin batı Marmara yı yanlışlıkla es gecer, kuru AYAZ 'da bırakır, sadace Karadenize kıyısı olan şehirleri DEK yağışı ile gömer geçer, ben izlersem kınım kınım kınarım şimdiden söyliyeyim. Lokasyon bilgilerimi isterseniz atayım, balkonumdaki çamaşır ipinin üzerinde en az 5cm kar birikimi beklerim. Düz alanları siz hesap edin artık. :P Şaka bir yanada birşey ler gözükse de takip heyecanı başlasa. Sağlıcakla kalın efenim. Selam

Adamın biri arpa aramaya giderken elindeki buğdaydan olmuş.sen önce elindeki buğdaya sahip çık 1 hafta 10 günlük sistemleri bekle.

Ha bu ara arada yanlış anlaşılmasın Şubat Şubatıgını yapar ama daha bugün ayın 23 ü bugün ile 8 gün var daha Ocak ayının bitmesine. şuan şartlar bizim tarafımızda olduğu için konuşuyoruz yarın Şubat gelir bizim tarafımızda olmaz o zaman deriz keşke o küçümsedigimiz sistem daha iyi olsaydı

• Adamın biri arpa aramaya giderken elindeki buğdaydan olmuş.sen önce elindeki buğdaya sahip çık 1 hafta 10 günlük sistemleri bekle.

Ha bu ara arada yanlış anlaşılmasın Şubat Şubatıgını yapar ama daha bugün ayın 23 ü bugün ile 8 gün var daha Ocak ayının bitmesine. şuan şartlar bizim tarafımızda olduğu için konuşuyoruz yarın Şubat gelir bizim tarafımızda olmaz o zaman deriz keşke o küçümsedigimiz sistem daha iyi olsaydı

Kusura bakmayın hocam ama ben elimde bir buğday göremiyorum hala cılız soğuktan ya da günü birlik sistemlerden başka bişey yok modellerde..

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Pazar günü İstanbul gibi şehirlerin sadece yükseklerin de kar bekleyenleri kınıyorum Twitterda bu Tarz tahminler gördüm gir kaç kez. Acaba 500 hpa ya rüzgar yönüne ve giren 850 hpa ya felan bakıyorlar mı

• Bu arada otomatik kelime algılayıcı yüzünden kelimeler birbirine giriyor kusura bakmayın böyle bir sorunla karşı karşıyayım

• Peki siz sehirgenelindemi kar bekliyorsunuz? Yoksa hiç yağmaz mi

Pazar günü İstanbul gibi şehirlerin sadece yükseklerin de kar bekleyenleri kınıyorum Twitterda bu Tarz tahminler gördüm gir kaç kez. Acaba 500 hpa ya rüzgar yönüne ve giren 850 hpa ya felan bakıyorlar mı

Onu bölge sorumlularınına sor, benim bilgilerim sınırlı şimdi şu bu olacak dersem yanlış yaparım çünkü sistem daha tam oturmadı.

Anadolu yakasının özelikle dogusu Çekmeköy Pendik Tuzla Sancaktepe Alemdağ tarafları 5-15 cm kar örtüsü çeker bu görüntüler de bile

• Anadolu yakasının özelikle dogusu Çekmeköy Pendik Tuzla Sancaktepe Alemdağ tarafları 5-15 cm kar örtüsü çeker bu görüntüler de bile

O zaman gölcük daha şanslıdır hocam 70 rakımdayım yırtarım diye tahmin ediyorum siz ne dersiniz fikrim hakkında.

• O zaman gölcük daha şanslıdır hocam 70 rakımdayım yırtarım diye tahmin ediyorum siz ne dersiniz fikrim hakkında.

Marmara'nın doğusuna gittikçe miktar artar tabiki

• Pekii hocam Marmaranın doğusu batısında göre neden daha soğuk görünüyor sebebi nedir dün öyle gördüm.

Soğuma daha batılı geliyor Trakya merkezli hatta sınırı yağış ve siklon var yağışın soğuk ile çalıştığı alan yoğun olarak Marmara'nın doğusu Batı Karadeniz civarı.ic kesimler de elbet yagis kar alacak Eskişehir Kütahya afyon civarı ama yoğunluk daha çok bu iki bölgeyi kapsıyor