Sistem Tahminlerime Veda

• Resmi Gönderi

2017 Senesinden bu zamana kadar kar haberlerini sizlere konu ve konular açarak heyecanlandırdım , yanıldık başaralı olduk her şeyin bir sonu vardır ve o sona geldik aslında iki sene önce bu konuyla Mart 10 / 17 Sistemi ile jübile yapacaktık bazı istekler yüzünden devam ettik ve bitti .

Bundan sonra ne olacak bu güne kadar olan konularım arşivde kalacak sadece veriler ve kendimize özel tahmin haritaları ile kış mevsimine ip uçları sunacağım .

Arşiv olduğum için gururluyum !..

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Bende artık foruma girmeyi bırakıyorum eskiden ne güzeldi hiç byle sistem takibiymiş sistem kuş olmuş yok olmuş yoktu sabah bir kalkartik yerde bir metre kar ve yağmayada devam ederdi günlerce ben o eski günlerime gidecegim artık yağarsa sükredecegiz yagmazsada taktir Allah'ın diyip gececeğiz hoşçakalın...

• Resmi Gönderi

Bende artık foruma girmeyi bırakıyorum eskiden ne güzeldi hiç byle sistem takibiymiş sistem kuş olmuş yok olmuş yoktu sabah bir kalkartik yerde bir metre kar ve yağmayada devam ederdi günlerce ben o eski günlerime gidecegim artık yağarsa sükredecegiz yagmazsada taktir Allah'ın diyip gececeğiz hoşçakalın...

Bir kar sevdalısı hiç bir zaman ümidini kaybetmez.

• Resmi Gönderi

Sinan ben memnunum şahsım adına,kimler nasıl düşünür bilemem.

Yine aynı şekilde yazayım "bir sistem gelir geçte olsa herşeyi unutturur"diye notumu düşeyim.

Eline sağlık tüm tahminlerin için👏👏

Daha fazlasına inşaallah

Sercan 42 42 neler olur bakalım abim.

Zaman herşeyin ilacıdır.Bekleriz görürüz inşaallah ömrümüz ne kadar müsade ederse.

Kış sevdası bitmez UsTaD ın da dediği gibi.

• Sinan hocam tüm emeklerin için sonsuz teşekkürler. Bu foruma dahil olduğum günden bu yana en çokta senin sayende heveslendim ve araştırıp kendimi geliştirdim. İlk geldiğim günlerde “Sistem nerede ? Sistem çöp” diyenlerden hiç bir farkım yoktu. Sen heyecanımı anlayıp bana yapıcı bir tavırla yaklaştın ve bugünlere kadar tahminlerini okuyup sabırla beklemeyi öğrettin. Teşekkürler ÜSTAD 🫡

Abi senin nick araya kaynadı kusura bakma 😅 UsTaD

Tothenamadı

• Bu foruma 2018'de kaydoldum. Foruma kaydolmamın en büyük etkeni Sinan hocanın tahminleriydi. Sinan hocamın farkı Her zaman dediği tarihlerde sistem gelirdi, belki sistemler zayıf gelirdi, kar tutmazdı ama her zaman sistem o tarihte gelirdi ve havada bile olsa kar görürdük. Özellikle tam tarihini hatırlamıyorum ama 2019 olması lazım, "mor salkım" adını verdiğimiz sistemin tahmini çok güzel ve heyecanlıydı, forumun en iyi sistem takibiydi belkide, hatta sisteme, hatırlayamadığım bir ayın 8. Gününde geleceği için özel 8 numaralı bilardo topu emojisi bile eklenmişti foruma.

Atmosferin gerek iklim değişikliği, gerek çeşitli etmenler ve gerek uzun süren el-nino'lar nedeni ile giderek kaotik ve geri dönülemez bir hal almaya başlaması tahmin işinide çok zedelemeye başladı. Kendim Eskiden iyi kötü tahmin yapabilirken artık bu basit tahminleri bile yapmakta zorlanıyorum, Allah sonumuzu hayır etsin.

Emeklerinden ve verdiği bilgilerden dolayı sinan hocama teşekkür ediyorum.

🇹🇷