SİTE İÇİ GENEL DUYURULAR

• Resmi Gönderi

Değerli havalarınsesi.com forum üyelerimiz; Bahar ayında yapılmasını planladığımız "HS ŞAMPİYONLAR LİGİ BAHAR YARIŞMASI" forumumuzun yeni kurulmasından dolayı, yeterli aktif üye potansiyeli bu sene yakalanamadığından İPTAL edilmiştir. Bu lig üye sayımızdaki potansiyele endeksli olarak, en aşağı 200-300 aktif üye yakalanması durumunda düzenlenecektir. Ancak; Bunun yerine @ISSIZ ADAM ın önderliğinde 4-5 haftalık kendi aramızda bir yarışma düzenlenecektir. Bilginize sunarız ..Bu yarışma ile ilgili gerekli duyuru en geç cuma günü yapılacaktır ve yarışma başlangıcı tahmini önümüzdeki cumartesi- pazar gibi başlayacaktır...... Hayırlı forumlar ;)

• Resmi Gönderi

Konularda ve yetkilerde oluşan karışıklık @SiNaN ReiZ admin tarafından ilerleyen saatlerde düzenlenecektir arkadaşlar bilginize sunulur.

• Resmi Gönderi

OLAĞAN 3. SİTE TOPLANTISI BAZI AKSAKLIKLARDAN DOLAYI YARIN SAAT:22.00 A ERTELENMİŞTİR. BU KONUDA YAPILAN DUYURUYU İLGİLİ ARKADAŞLAR (ADMİN,YAZAR,MOD,SÜPER MOD VE ANALİZCİ) ARKADAŞLAR DUYANLAR BİR ŞEKİLDE DUYMAYANLARA AKTARSIN ARKADAŞLAR.(TOPLANTI YÖNETİCİ KADROSU İLE ALAKALIDIR) ÜYELER İLE İLGİLİ BİR KONU YOKTUR. İYİ FORUMLAR...

• Resmi Gönderi

Arkadaşlar üyeler arasında rütbe seçme işlemleri artık eskisi kadar kolay olmayacaktır. Bunun için rütbe veya bölge sorumluluğu operatör alımları gerektiği şekli ile siteden duyurular kısmından yayınlanacaktır. Bunun dışında ben moderatör veya operatör olmak istiyorum şeklinde beyan alındıktan sonra üyeler arasında gizli anket açılacak ve 1 ay süreli anket ve adayların site içerisindeki deneme sürecinde bizden geçer not alanlar rütbe atlatalacaktır.
    Aynı şekilde rütbe verme konusu bu şekilde iken rütbe alımları da özellikle son zamanlar da rehavete kapılan üyelerimizin kim olursa olsun rütbeleri geri alınacaktır. Bunun için tüm moderatör süper moderatör ve operatör arkadaşların ellerinden geleni yaptıklarına inanıyorum. Ancak bazı arkadaşların ısrarla konularına ilgisiz kalmaları da gözümüzden kaçmıyor bahar ayı olması münasebeti ile pek ses çıkarmadık ancak bundan sonra hafta da bir defa da olsa kendi konularına ağırlık vermelerini diliyorum.
    @whisper adlı bölge sorumlumuzu da tebrik ediyorum. Kendi sorumlu alanı 1 tane olmasına karşın her bölgeye yorum ve analiz ve katkılarından dolayı tebrik ederim. Bu emekleri gözümüzden de kaçmamaktadır.

• Resmi Gönderi

Alım ne zaman yaparsınız

Kardeşim alımlar duyuru şeklinde yapılacak boşluk olan bölgeler var. Ancak bunun için üyeler deneme aşamasından geçecek sen eğer bu performansını korursan ve analizler yaparsan biz seni fark ederiz. burada biz bazen hızlı davrandığımız kanısına vardık bazı üyelere sorumluluk vermek de onun acısını yaşadık bundan dolayı biraz daha ince eleyeceğiz sık dokuyacağız kardeşim hepsi bu yoksa ki alım konusunda yapacam duyuru ancak girmek için üyelerin istekleri kadar 1 aylık deneme sürecinde başarı göstermeleri de etki edecek. mülakat gibi de denebilir kardeşim

• Resmi Gönderi

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler :)

rica ederim sen uslubunu bozmadan ve güzel paylaşımlar yaptıkça bizler seni ve senin gibi çalışkan arkadaşları farkederiz zamanı geldiğinde kardeşim merak etme ;)

• Resmi Gönderi

Forumda görevi olan arkadaşlar görev düşmeler ile alakalı bazı talepleri olsa da arkadaşlar kim olursa olsun görevimi yapamıyorum aktif değilim gibi durumlar görevinizin düşmesi için bir sebep değildir. Kaldı ki çok beklentimiz de yok bu aylarda ayda yılda yapacağınız bir paylaşıma bile kafi gelebiiBunun dışında sitede olmak istemeyenler zaten ilerleyen zamanlarda kendilerini belli edeceklerdir. Hatta belli de ediyorlar aslında. Bunun dışında hiç bir sebep bizce verilen görevlerin alınması için sıkıntı oluşturmaz. :konu kapandı:

• @FOREVERSYSTEM Bence kimse Görevini bırakmasın, daha bu kadronun ilerleyeceği uzun bir zaman dilimi var. Aktif olup, olmamanıza karışamam Orası Adminlerimizin Bileceği İşlerdir. Ben sadece bu forumun bir üyesi olarak düşencemi belirttim. :rolleyes:

• Resmi Gönderi

@FOREVERSYSTEM Bence kimse Görevini bırakmasın, daha bu kadronun ilerleyeceği uzun bir zaman dilimi var. Aktif olup, olmamanıza karışamam Orası Adminlerimizin Bileceği İşlerdir. Ben sadece bu forumun bir üyesi olarak düşencemi belirttim. :rolleyes:

Evet analizci haklısın. Erken avlu atmamak lazım kolay kazanılmadı bu mücadele bu forum kolay şartlarda kurulmadı ;)

• Resmi Gönderi

Arkadaşlar, sitemizde yazı puntolarına dikkat edelim. Bir başka yerden link veya farklı bir alıntı yazıyı olduğu gibi sitemize aktardığınızda, mümkün mertebe yazının puntosunu 10,12 punto ayarında yapmaya gayret gösterelim. yazı çeşidi sizlerin taktirlerinize kalmış ama yazı puntoları ebatları büyük olunca. Forumda çok farklı duruyor. Bundan sonra ben de dikkat edeceğim. Diğer admin ve moderatör,operatör ve sorumlu yazarlarımızın da bunlara dikkat edeceğini umuyorum. Hayırlı geceler diliyorum.. Hayırlı forumlar ;)

• Resmi Gönderi

Sitemiz 29 Nisanı 30 Nisana bağlayan gece
    Server taşıması olucaktır bu sebeple siteye erişim gece boyunca olmayacaktır .

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen ToRNaDo ().