WinteR (Efsaneler başlıyor)

• 6mm mi hocam m leri fazla yazmissınız o 6m olcak :D

idda ediyom en az 5cm alicak izmit.

• Ben burdayım. İzmir ne olur :013:

Bol güneş yağmur ve fırtına şaka şaka 28 Şubat sabah saatlerinde çok dikkat edin orta Ege yani İzmir merkezi olmak üzere şiddetli lodos ve yağış durumu vardır.yagıs kuzey doğu yönünde ilerleyerek akabinde akşam saatlerinde tahmini 9 gibi Trakyadan giriş yapacak soğuk hava dalgası bile rüzgar kareyele dönüşüyor Edirne Kırklareli Çanakkale bursa Balıkesir afyon hizasında hızla iniş yaparak gece saatlerine doğru bu bölgelerde kar yağışları görülecektir.

En şanslı bölgeler güney marmara ve onun batısı

• Hocam Canakkale merkezde ortu beklentiniz yok demi yada ortuyu gectim kar beklentiniz var mi :)

• Hocam Canakkale merkezde ortu beklentiniz yok demi yada ortuyu gectim kar beklentiniz var mi :)

Eger ki kaz dağlarına yakın iseniz güzel kar yağışı alırsınız. Diğer bölgeler görsel de kalır yine belli olmaz ama kar durumu hakim Çanakkale de

• Yarın ki sistem ile ilgili yağış sorunu çekeceğiz.

Trakya için kar durumu müsait olduğundan gece saatlerinde gelen yoğun yagışla birlikte kar yağışı artacaktır.

Saatler gece 5-6 arası durum bu sekilde.

Sabah saatlerinde 8-9 gibi istanbulun ilk olarak Avrupa yakasına ardından saatler 11-12 kadar ki bölümde etkili bir yağış bekleniyor.

Yağışın tam geçiş ensansında saatler öğle 1-2 gibi rüzgar yönü karayele dönüşüyor. Istanbul ili için tüm aksiyon bu saatten sonra başlıyor.

Yağışın geçiş yaptığı modelin arkasından kareyel başlıyor

Özet olarak yağışın bittiği anda kar durumu ortaya çıkıyor yoğunluk olan bölgeler güzel kar alacaktır. Istanbul için kar durumu maalesef azdır görsel olarak kar durumu vardır.

• cumaya kadar guzel yagiş olsaydi rahat 30cm ustu kar alirdi ama siklonun hizlica kuzeydoğuya harek etmesiyle yağış gidiyor ve soguk kaliyor sanirim :(

Dogru anlamisimdir işallah.

• Zaten bu sabah gelecek olan yağıştan önce gelmiş olsaydı kar soğukları, bu yağış bandı geçişi ensansında İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara çok güzel kar alırdı.en az 10 cm kar kalınlığı oluşurdu akabinde ki 1 Mart durumu işi iyice eğlenceye çevirir 2 Mart'ta erime başlardı.

• efsane falan kalmadı hocalarım :üzgün1: artık ilkbaharın şiddetli fırtınalarını iple çekiyorum:S:fırtına::fırtına::tr:

• efsane falan kalmadı hocalarım :üzgün1: artık ilkbaharın şiddetli fırtınalarını iple çekiyorum:S:fırtına::fırtına::tr:

Efsaneler kaçtı kardeşim şuan itibariyle de kaçmakta Avrupa inen devasa sistem 200-300 km doğulu gelmiş olsa idi şuan ülke genelinde ağır kış koşulları oluşurdu.

Modelleri takip etmiyorsunuz galiba

• Ve buna benzer sistemler ocakta Şubat'ta aynen bu şekilde İtalya tarafına kaçtı. Bizim elimizde olan bir durum değil bu.

• MGM , Kar göstergesini zayıflatmış gene es geçen bir sistem sanırım ?