Ters Köşe

• Vefat mı etti ? Yoksa gitti de senmi o günü öyle ilan ettin?

Yanlış bir şey yazmayalım.

Vefat etmiş abi

• Resmi Gönderi

Abi trafik kazası

Gece gece bizi de üzdün güzel abim.Olacak ile öleceğin önüne kimse geçemez.Buda senin sınavın olmuş.

Gerçekten de çok üzüldüm,yine de hayat devam ediyor.

Bir şekilde toparlamak lazım.

• Abilerim, arkadaşlarım. Rahatsız olan varsa inanılmaz şekilde anlayış ile karşılar bu işe direk son verebilirim. Son zamanlarda baya bir yanlızım. Onca kalabalığa rağmen aşırı yanlızım. Burada isyan konusu olunca bir burda dönüyorum içimi öyle böyle. Bu aralar böyle fazla olduğuna bakmayın. Herkes gibi bende alışacağım yokluğa. İyi geceler tekrar destek için teşekkürler. Buradaki ailem ❤️

• Abilerim, arkadaşlarım. Rahatsız olan varsa inanılmaz şekilde anlayış ile karşılar bu işe direk son verebilirim. Son zamanlarda baya bir yanlızım. Onca kalabalığa rağmen aşırı yanlızım. Burada isyan konusu olunca bir burda dönüyorum içimi öyle böyle. Bu aralar böyle fazla olduğuna bakmayın. Herkes gibi bende alışacağım yokluğa. İyi geceler tekrar destek için teşekkürler. Buradaki ailem ❤️

Sikinti yok dostum iyi geceler sana da ?❤

Allah sabır versin, Zaman her şeyin ilacı sana zaman lazım. Atlatırsın inşallah.

• Resmi Gönderi

Castiello68 kardeş yaradan mevlaya sığın ve ondan her şeyi dile yaratılanı sev ama bağlanma onu dilediğin gibi sev ama bağımlılık derecesinde olmasın hiç bir şey, Allah kimseye taşıyamayacağı yük yüklemez sen bence hayatına eğitimine işine devam et ve münasip Birini ilerleyen süreçte bul ve Allah’ın izni ile Evlen ?

• İyi dilekler için teşekkürler. Allah var görüyor bizi herşeyi biliyor. İçim rahat o yüzden. Destek olmanız çok değerli. Teşekkürler ❤️