Ters Köşe

• Gene 4 senedir olduğu gibi kazık atıcak sistem İtalya'ya gidicek bize de kırıntıları kalıcak sonra herkss bu konuya gelecek

• Esra bak kar yağışı bile geldi İstanbul'a

Sen bana gelmedin.. iyi geceler. Bugün doğum günüydü. Onu neden aldın benden dünya.

• Yahu ne nazlı karmışsın bee. Yeni gelin gibi.. Tın tın tınn... Bu sefer de hırsımı kardan çıkardım camı açıp..

• Poyraazzzz bizi bitirdin beeee sıcaklık bir türlü düşmedi yetteeeerrrrrr

• Bi dertlendim ? ne dertler varmış. Biz kar beklerken camdan istekle bakarken başka birinin kalbi kırılıyor hayal kırıklığı yaşıyor ? tek hayat bizim hayatımız değil de işte insan efkarlanıyor ?

• Benim atmosfer ile ilgili isyanım yokta hayattaki yerim ile ilgili isyanım var.

• biz kar yağışının ihtimaline aşık olduk.

Yağacakmış, yağmayacakmış geçelim bunları.

• Hani nerede kaldı Eski dostluklar,nerede kaldı beni seven ailem, nerede kaldı iyi insanlar

keşke bu dönemde doğmasaydım da peygamber döneminde doğsaydım orada en azından içimi ferahlatacak Hz Muhammed can peygamberim olurdu. Ona derdimi anlatmayı o kadar çok isterdim ki. Ama nasibimde yokmuş bu dönemde yalnız kalacak mışım dertlerimle. Olsun imtihan Allah hiç kimseye taşıyamayacağı kadar derdi vermezmiş sözüyle avutmaya devam ederim bende kendimi..

• Yusuf kardeşim yalnız değilsin.... ama bilmeni isterim ki bu yaşadığımız devirİn ismi “Ahir zaman “ .... peygamber efendimizin “ benim gerçek kardeşlerimin yaşadığı devir” olarak adlandırdığı zamandayız... şükretmeliyiz ki, sınavlarımız çok.. çok sınav demek, çok şans demek... Ashabın , sahabelerin kıskandıkları müslümanlar biziz, yeter ki sınavları geçebilelim.. ????