Ters Köşe

• @UsTaD kafamız önemli degil hocam yeterki artık gelsin şu kar yoksa daha çok kafa vurulur burada :D :rofl: :rofl:

• @Atmosfer doğru diyon yemek üzereyim kusacam artık siyah :çay: içi içe içime karabulutlar indi yahu ne oluyo böyle neyse her an herşey olabilir havadan ab yağıyo resmen

• Havadan Ab yağarken gözüküyor mu :D :D :rofl: :rofl: :rofl: Bu arada harbi harbi Ocakta Bitecek elde kaldı Şubat Şubattan ne beklenilir ki :D :rofl: :kahretsin: :kahretsin:

• @DarKNigHT karsızlık sendromunun ilacını bulmaları lazım yoksa herkes kafayı tırlatacak :kahretsin: :kahretsin: :kahretsin: :D :rofl: :rofl:

Kuzey kutbuna yallah

• @UsTaD Kuzey kutbu soğumuş muyki Hocam oraya gideyim :D :rofl: :rofl: :misslelaunchrer: :assaultrifle: :roketatar: :minigun: :sniper: :roketatar: :assaultrifle: :misslelaunchrer: :nice senelere: :çokiyi: :pon: :pon: :fırla: :fırla: :tey: :lol: :kahretsin: :kahretsin: :kahretsin: :rofl: :music: :dedektif: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :korkun benden: :nefesim durdu: :şaka: :assaultrifle: :assaultrifle: :roketatar: :misslelaunchrer: :assaultrifle: :pon: :pon: ^^ :cool: :dance: :ehuehu: :çokiyi: :dedektif: :fırla: :assaultrifle: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :roketatar: :gulus: :sniper:

• Resmi Gönderi

Ateş eden emojiler tek 3 lira 5 tanesi 10 lira.Kafa atmak tek ise beleş,fazlası her emoji başına 4 lira..
    @UsTaD şunlardan paraları alda gidek :D :D  
    Şaka edelim de dozu kaçmasın..Fazla mühimmat kullanmak olmasın..Abartıya gerek yok :lol:

• şuan evdeyim dışarı bi baktım Kar yağıyor şuan Kastamonunun kıyı kesimlerinde de kar yağışı başlamış durumda Yılın ilk karını gördüm sonunda :catisma: :catisma: :D :catisma: :artis: :alkis: :alkis:

• özlemişim bu soğugu 1 seneden beri don akletle çıktım dışarı telden yazıyorum fena kar yağıyor şuan Bartın'a dönmem herhalde artık :D :catisma: :catisma: :alkis: :alkis: :rofl:

• en Kuzeyde oldugum halde sonunda karı gördüm kıyı kesimde olarak hahaha çok güzel yağıyor şuan kütlelere bakabilirmisiniz ben bakamıyorum teldeyim şuan bakabilen varsa baksın neler oluyor burda :D :rofl: :rofl: :catisma: :catisma:

• Kastamonu/Cide Hocam rakım 36 da çok güzel yağıyor şuan.. :D :catisma: :catisma: :thumbup::thumbsup:

• ECM0-24_nca5.GIF

2-3 gün daha kalsaydın gözümün nuru yeşili hayatımın anlamı sevdicegim biricik aşkım olmadı böle bu sevda 1 günle kapanacak konu degildi nereye gidiyorsun gitme ne olur ||||||