Ters Köşe

• Atmosfer Yine Ne kadar Boş Birisi Olduğunu Anladım, Bunu Sağladığınız İçin Size Çok ama Çok Teşekkür Ederim. Bomboş!

Hocam boş nedir ya benim söylediklerim boş medyanın ki doğru öle mi? Gidişat hakkında ne düşünüyorsunuz sorayım o zaman size.?

• Yahu sen ne boş konuşuyorsun devlet büyükleri yağmur mu yağdırsın sana? Git kafandan aşağı su tut.

yağmur yagdırsın mi dedim hocam o derece teknoloji yoktur herhalde ellerinde..şu havamızı bari temiz tutmak için bazı tedbirler alsa termik santrallerini kapatsa yesil alanlari cogaltsa betonlasmayi durdursa insanlığının geleceği refah ve huzur dolu geçirmesini sağlasa fena mı olur çok açık konuşamıyorum k.bakmayın.

• Resmi Gönderi

yağmur yagdırsın mi dedim hocam şu havamızı bari temiz tutmak için bazı tedbirler alsa termik santrallerini kapatsa betonlasmayi durdursa insanlığının geleceği refah ve huzur dolu geçirmesini sağlasa fena mı olur çok açık konuşamıyorum k.bakmayın.

Betonlaşma bu saatten sonra durmaz bu birincisi. Santraller olmasa elektrik nereden gelecek? Her evin çatısına güneş panelleri yerleştirecek durumda mıyız?

• Betonlaşma bu saatten sonra durmaz bu birincisi. Santraller olmasa elektrik nereden gelecek? Her evin çatısına güneş panelleri yerleştirecek durumda mıyız?

Devlet ne için var o zaman onu yapamıyorsa milyonlarca kişiden o şu bu vergiler alınıyor nereye gidiyor bu paralar ben havamızı kirli tutmamak için aylik 1000 tl maaşla güneş enerjisine geçtim kömür kullanımını bırakalı 5 sene oldu..betonlaşma neden durduralamiyor diktiği yerden sökecek betonu yeşil alan dikecek bu kadar basit.santralleri kapatsa bu ülke batacak mı harman çorman harcayacağınız az az harcanacak gelecek nesillerin hayatlarını karartmak için bu kadar lüks olmaya değermi?

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Atmosfer ().

• Resmi Gönderi

Devlet ne için var o zaman onu yapamıyorsa milyonlarca kişiden o şu bu vergiler alınıyor nereye gidiyor bu paralar ben havamızı kirli tutmamak için aylik 1000 tl maaşla güneş enerjisine geçtim kömür kullanımını bırakalı 5 sene oldu..betonlaşma neden durduralamiyor diktiği yerden sökecek betonu yeşil alan dikecek bu kadar basit.santralleri kapatsa bu ülke batacak mı harman çorman harcayacağınız az az harcanacak gelecek nesillerin hayatlarını karartmak için bu kadar lüks olmaya değermi?

Git aday ol da oy verelim o zaman. Bu kadar da saçmalamayacaktın.

• Atmosfer Devleti yönetmek öyle kolay değil, böyle oturduğun yerden saçma ve bir okadar boş konuşuyorsun? İçinde olmadığın işler hakkında yorum yapma!

Yüce Rabbim! Devletimize Zeval Vermesin!

• Atmosfer rahat ol kardeşim ne susuz istanbul gördük biz bu kadar barajlar dolu iken su sıkıntısı olacağını sanmıyorum hemde artık melen çayından istanbula su sağlanıyor istanbuldan başka da su sıkıntısı çeken yer görmedim duymadım bugüne kadar o konularda gönlünü ferah tut.

• Hava sıcak diye ağlamak çok saçma tamam bende isterdim soğuk bir kış geçirmeyi hava soğuk olunca ne yapıyorsunuz zorlasan 1-2 saat kartopu savaşı yaparsın sonra gelirsin evine sobanı açarsın olan dışardakilerine oluyor sen evde sıcacık yaağında yatarken millet dışarda yatacak yer arıyor neymiş soğuk değil diye ağlıyorum bence herşeyin iyi tarafından bakın ne demek yazıklar olsun demek !!!

• Hava sıcak diye ağlamak çok saçma tamam bende isterdim soğuk bir kış geçirmeyi hava soğuk olunca ne yapıyorsunuz zorlasan 1-2 saat kartopu savaşı yaparsın sonra gelirsin evine sobanı açarsın olan dışardakilerine oluyor sen evde sıcacık yaağında yatarken millet dışarda yatacak yer arıyor neymiş soğuk değil diye ağlıyorum bence herşeyin iyi tarafından bakın ne demek yazıklar olsun demek !!!

Dostum herşeyi mevsiminde yaşamak güzel,maksat kar topu oynamak degil kar topunu gider kartepede de oynarsın millet hasta hastalıklar çoğalıyor bu havalar yüzüne merak etme soğuk oldumu devlet evsiz barksızları dışarda koymaz alıyor tutuyor sıcacık ev sıcaklıgını yaşatıyor kapalı mekanlarda... herşeyin iyi tarafı bu havalar olmamalı yaz günü kar yağsa senin hoşuna gider mi? ben evimde sıcacık yatagımda yatıyorsam alın terimle günün 13 saati çalışarak ekmek paramı çıkarıyorum 1400 TL 3 çocukla ev geçindiriyorum.! evet sıcacık yatagımda yatıyorum çalıp çırpmıyorum eli tutan ayağı tutan gidip çalışacak ne iş bulursa herşeyi hazır beklemeyecek gidecek gerekirse simit satacak ekmek parasını çıkaracak gidip orda burda kötü alışkanlıklara yönelmeyecek çok görüyoruz o kötü alışkanlıkları kullanıpta hayatlarını kaybedenleri değer mi buna hem ailesinin canını yakıyor hem kendini yakıyor bide bu yönden bakın olaylara herşeyi duygusala bağlamanın bi anlamı yok.

• zamaninda cin kullanmis olimpiyatlarda rusya da ona keza sanirim her yil ulusal gunlerinde ozgurluk gunu mu ne tam hatirlamiyorum..bulutlari tohumlama yontemini ama onlar yagmur kar yagmasin diye bizde(sitemkar olanlar) alip kullansin evlerinin onunde yagmmur isteyene yagmur gunes isteyene gunes.tovbe yarabbi gunaha sokuyor adamalr kaderin onune gecmeye calisiyorlar..allah affetsin.

• ATmosfer

Yazdığınız yorumu okuyunca imrendim ama malesef gerkeain sizin kadar şanslı değil herkesin sizin gibi hakkıyla hukukuyla çalışan babası veya annesi yok ben annesi babası olmayıpta sokakta yaşıyan yada eli ayağı tutmayanlardan bahsetmiştim devlet yardım ediyor ama hepsine yetişmek mimkün değil ben zaten sıcak kış geçirmek istemem bende çok isterdim memleketim soğuk olsun hep kar yağsın ama iyi yandanda bakmak gerek bence

• Arkadaşlar agalancak bir durum yok geçen seneyi düşünün hep üst seviye blok halinde idik soğuklar ramak kala üzerimizde geziniyordu bu sene yine Aralık ayı olmasına rağmen güzel peş peşe mini sistemler aldık zaten bu mini sistemlerin bir üstü yoğun oluyor bunlarda gelecek sabır edelim.

• Geçen senede çok konuşuldu şu şu tarihleri verdiniz felan filan dediniz ama tahminler tutmadı. Bu seferde tutmayacağına inanıyorum. Güzel soğuk gelse yağış kesiliyo yağış olsa kar yağışı sınırına bile ulaşmıyor