Ters Köşe

• Arkadaşlar agalancak bir durum yok geçen seneyi düşünün hep üst seviye blok halinde idik soğuklar ramak kala üzerimizde geziniyordu bu sene yine Aralık ayı olmasına rağmen güzel peş peşe mini sistemler aldık zaten bu mini sistemlerin bir üstü yoğun oluyor bunlarda gelecek sabır edelim.

Izmıre ocakta kar varmı basında yada sonunda abi çok merak ediyorum lütfen cevaplayin

• Lanet olsun of ya keşke antartikada yasasaydim ya of ya kar var ne güzel hep yilbasindada kar hep kar bizim burda yilbasindada kar yok hiç bir zaman kar yoooookkkk ?????

• Lanet olsun of ya keşke antartikada yasasaydim ya of ya kar var ne güzel hep yilbasindada kar hep kar bizim burda yilbasindada kar yok hiç bir zaman kar yoooookkkk ?????

=D =D =D =D

• @Yusuf223 dostum bak modeller de daha doğru dürüst böyle devasa soğukların inişi yok iken konu başlığını açan Sinan hocamızı tebrik etmek lazım. şuan olta büyük bir balık var kanca ve olta sağlamsa inşallah bu sistemi alacağız. Konu başlığı 1 ay öncesinden açılmış ve günler yaklaştıkça modelleri takip ediyorsan görmüşsündür soğuk inişlerini.

Biraz saygı duymak lazım.gelir gelmez ama anafikir çok önemli burda sen 1 ay öncesinden yazmış olsan böyle bir durum olacak diye sana da herkes saygı duyardı

• Arkadaşlar agalancak bir durum yok geçen seneyi düşünün hep üst seviye blok halinde idik soğuklar ramak kala üzerimizde geziniyordu bu sene yine Aralık ayı olmasına rağmen güzel peş peşe mini sistemler aldık zaten bu mini sistemlerin bir üstü yoğun oluyor bunlarda gelecek sabır edelim.

@Yusuf223 dostum bak modeller de daha doğru dürüst böyle devasa soğukların inişi yok iken konu başlığını açan Sinan hocamızı tebrik etmek lazım. şuan olta büyük bir balık var kanca ve olta sağlamsa inşallah bu sistemi alacağız. Konu başlığı 1 ay öncesinden açılmış ve günler yaklaştıkça modelleri takip ediyorsan görmüşsündür soğuk inişlerini.

Biraz saygı duymak lazım.gelir gelmez ama anafikir çok önemli burda sen 1 ay öncesinden yazmış olsan böyle bir durum olacak diye sana da herkes saygı duyardı

Izmıre ocakta kar varmı basında yada sonunda abi çok merak ediyom allah için cevapla :((((

• Izmıre ocakta kar varmı basında yada sonunda abi çok merak edi

Salih yazdım dostum sana 10 ocaktan önce bekleme diye

Peki 10 ocaktan sonra soğuk tarafta mı kalicaz ve yüzde kaç ihtimal yağar kar

• Ocak konusu ile ilgili konu açacağım bu akşam yetiştiremeye çalışacağım.

• Bu sistemde kaçıcak akşam gfs bozarsa şaşırmayın :'( belkide totemdir :-P =D :memnunseytan:

• Selpak satıyorum arkadaşlar 50 kuruş tanesi bu kadar çok ağlayan varken fırsat kaçırmayalım yolumuzu bulalım bizde =D

• Selpak satıyorum arkadaşlar 50 kuruş tanesi bu kadar çok ağlayan varken fırsat kaçırmayalım yolumuzu bulalım bizde =D

Senden satın alıp sinana 10 TL ye satıcam zaten

• Randomize1 yalnız Antartika dedin yer Dünyanin en ıssız yeri ve en kurak çölüdür...