Yöneticilere İstek ve Talepler

• Bu konu üzerinden Sinan, Can, Yusuf ve Emre adminlerimize soru, istek ve şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

• Üyenin aktifliğine bağlı olarak sorduğu soruların güzelliğine gösterdiği saygıya bağlı.olarak normal bir üyenin rütbesini belli bir sınırda yüksektebilir misiniz?

• Üyenin aktifliğine bağlı olarak sorduğu soruların güzelliğine gösterdiği saygıya bağlı.olarak normal bir üyenin rütbesini belli bir sınırda yüksektebilir misiniz?

2000 HS puan Kıdemli Üye

10000 HS Puan Usta üye olarak geçiyor fakat bu durum üyenin bilgisine bağlı olarak değişiyor.

Eğer siteye katkınız olursa Kıdemli üye, eğer sitede meteorolojik bilgi açıdan yeteri kadar bilginiz varsa Usta üye olabilirsiniz. Etrafınızdan 3 insan davet ederek emektar üye olabilirsiniz. (Emektar üyeliğin kalıcılığı davet edilenlerin aktifliğine bağlıdır. Eğer yeni hesap açıp davet ettim taklidi yaparsanız uzaklaştırılırsınız)

• Mesela bu kış sezonuna girmeden önce yazın aktif olan arkadaşları kıdemli üye yaptık.

• Aşırı büyük bir hata deil ama HS Market sayfasında son cümlede ürünler yazıcakken ürüler yazmışsınız sizi önceden de uyarmıştım. Aşırı büyük bir açık deil ama bildireyim istedim.

• Aşırı büyük bir hata deil ama HS Market sayfasında son cümlede ürünler yazıcakken ürüler yazmışsınız sizi önceden de uyarmıştım. Aşırı büyük bir açık deil ama bildireyim istedim.

Sıkıntı yok bir harften ne olacak Emre :P