Accuweather 2019-2020 Sonbahar-Kış Tahminleri

Tahmin ve Bölge Konularına Erişebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.

• Çevremizin de soğuk ve yağışlı olması bize yarar

Evet haklısın güzel kardeşim ama paylaşım yaparken zaten pek fazla fark göremedim diye yazdım ufak tefek oynama illa ki var.

"Rıza yolunda biraz cefâ gördük diye, Rahmâna naz mı edeceğiz?" - Musab bin Ûmeyr (R.a)

• Şöyle şunu şuraya koyalım da sinerji olsun.

Accuweather 2012 kış tahmini

CuD4_ENXgAAgn3I.jpeg

"Rıza yolunda biraz cefâ gördük diye, Rahmâna naz mı edeceğiz?" - Musab bin Ûmeyr (R.a)

• tahmine göre kafkas tarafi yb felan yok. Kirimda yb yok. Yb dedigim sey kuralik normaller uzerinde sicakliklar. Bu sene bol sistemli yagisli sonbahar oh mis.

• tahmine göre kafkas tarafi yb felan yok. Kirimda yb yok. Yb dedigim sey kuralik normaller uzerinde sicakliklar. Bu sene bol sistemli yagisli sonbahar oh mis.

Mevsimsel tahminde genelde 6-7 senedir ülkemiz adına sürekli tutarlı tahmin yapıyorlar.

Bakalım inşaAllah.

• Bu resim geçen sene kış tahmini.images.jpeg

bu resimde önümızdeki sonbahar tahmini.asia-2019-autumn-pl.jpg

Benzerliğe iyi bakın. Farkli mevsim tahminide olsa cok bezner. Bu seneki sonbahar tahmini gecen senwki kış mevsimi tahmini gibi oldugundan, bu sene ki kış tahmini ateş serbest bana göreB)

Dua edelim.

• Sinan

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık: “Accuweather 2018-2019 Sonbahar-Kış Tahminleri” Yeni Başlık: “Accuweather 2019-2020 Sonbahar-Kış Tahminleri”.
  • sinan abi bu sene iyi kar alıcakmıyız ya marmara için ne olur bişey söyle:-(

• sinan abi bu sene iyi kar alıcakmıyız ya marmara için ne olur bişey söyle:-(

İstanbul İçin Güzel Gidiyor Gibi

...

• accuwather yeni ekran görüntüsü..PNG

Evet arkadaşlar yeni konu açıp dallanırıp budaklandırmak istemedim. Accu uygulaması ve internet sitesinden yenilenen bir özelliği sizlerde fark etmişsinizdir. Bu özellik geçtiğimiz senelerde her ne kadar olmasa da artık göze çarpan bir özellik olarak görülmektedir. Bu sayede havanın hangi derecede (orta düşük ve yüksek ) olmak üzere kalitesini belirtmektedirler.