Futbol Konusu

• Resmi Gönderi

Emre Belözoğlu bey ne yapmak, nereye varmak istemektedir ?

Emre belözoğlu, başakşehir'in teknik direktörü olarak ilk 5 maçın 5'ini de kazandı. Takımı en alt sıralardan aldı, şuan maç fazlasıyla 5. Sırada başakşehir

Beni bir başka hocanın altında çalışmayı teklif ettiniz,ben kabul etmeyince yollarımız ayrıldı.

Ben böyle bir hocayım,sizin aldığınız hoca da nasıl bir bakın demek istiyor olabilir :)

• Galatasaray - Fenerbahçe 12

1. Galatasaray (9) 75%
    2. Berabere (2) 17%
    3. Fenerbahçe (1) 8%

Süper Lig Derbi Özel Yarışma

Ödül Miktarı: 500 HS Puan

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Normalde 750 HS ama çok yarışma oldu bu hafta

• Whisper hocam ne yapalım sana mı verelim 500 ü :D bir tek sen bildin

• Vaybe futbolun hiç adaleti yok. Sayısız gol fırsatı kaçır hemde altı pasın içinde. Adamlar tek pozisyonla oda uzaktan gelsin maçı alsın. :O Eminim fener şampiyon olsa bu kadar sevinemezdi. Neyse bütün cimbomlulara büyük geçmiş olsun.

• Kazanan Fenerbahçe'yi tebrik ederim. Biz kaybetmiş olsak bile uzun zaman sonra izlediğimiz en zevkli derbiydi :)

:kralice:

• Objektif bakmak gerekirse

Diagnenin golünün iptal olması ne kadar doğru ise son saniyelerde gs lehine verilmeyen penaltıda bir o kadar yanlış şahsi görüşüm. Diğer taraftan 7 dakika verilip 10 dakika oynatılması daha kötü bir hareket

Hakemin bir standartı yok maalesef. Bir pozisyonda verdiğini diğer pozisyonda vermiyor. Bunu maç içerisinde oldukça fazla kez yaptı...

:kralice:

• Objektif bakmak gerekirse

Diagnenin golünün iptal olması ne kadar doğru ise son saniyelerde gs lehine verilmeyen penaltıda bir o kadar yanlış şahsi görüşüm. Diğer taraftan 7 dakika verilip 10 dakika oynatılması daha kötü

hakem gerçekten çok kötüydü. Verdiği yanlış kararlar kadar birde maçı yavaşlatmak için elinden geleni yaptı. Ben mesela ıngiltere premıer ligini her hafta takip ediyorum. Orda inanılmaz akışkan seyir zevki yüksek bir oyun var. Türkiyede ise hakemler futbol oynanmasına izin vermiyor resmen.

• Türk hakemlerini artık eleştirmeyi bıraktım o kadar çok hata yapıyorlar ki artık normalleşti benim için

Tothenamadı

• Maçın özetini bekliyorum neler olmuş bakalım, ikinci yarıyı izlemedim

Tothenamadı