Futbol Konusu

• Resmi Gönderi

Saçmalık

Ana avrat küfür mü var? Yok, sana ne ben istediğim şekilde her şey telaffuz edebilirim demekki.

Biz neler duyduk neler,bana ne senin yaptırımın, ambargon.. Soysuzlar , istedikleri gibi at oynatiyorlar.

Putin abi de tüm Dünyayı oynatıyor şu anda.Bir kaç saatlik harekatı, savaşı aylara böldü.. Dünya yeter gitsin bitsin diyor.

Hani Rusya mı zorda, yoksa Dünya ve Avrupa ülkeleri mi zorda diye sorsam ?

UEFA otursun kendi kapısının önünü temizlesin, başkalarının yaptıkları savaş da dahil onları ilgilendirmez.

Sen sporuna bak ,sana ne savaş

• Resmi Gönderi

Fenerbahçe-Dinamo Kiev maçında atılan "Vladimir Putin" sloganı nedeniyle, UEFA icra kurulunun maçın gözlemci ve temsilcileriyle görüşerek toplanma kararı aldığı bildirildi. Fenerbahçe’nin uluslararası müsabakalardan men edilmesi gündemde.

İş resmiyete döküldü bakalım sonuç ne olacak

Mustafa haber kaynaklarını doğru araştırmanı öneririm. Çok baktım da öyle bir haber göremedim

• Resmi Gönderi

Bos verin abiler..Bizim kulüpler nal toplamaya,para saçmaya devam etsinler.. Üzülmem de,sinirlenmem de.. Futbol olarak aramızda çok ama çok mesafe var.

Yetişmek de çok zor artık bu saatten sonra.Hala orta oyunu oynanıyor, doğaçlama tiyatro sahneleri, senaryoları işliyor.Kulüpler yönetilemiyor, transfer yapılamıyor.. Yapılıyorda yapılamıyor yani.

Yapilanma yok,zora gelmek yok, kanunlara uymak yok,yasa çıksın diye takla attılar, çıkarılmaya çalışılan yasaya yüz tane kılıf buldular.

Alışmışlar dingonun ahırı şeklinde yönetmeye ,hala öyle de devam edecekler.

Alman futbolunun sıfırı tükettiği seneler vardı.

Bir sıkı rejime girdi adamlar,10 sene de ayağa kalktılar Bundesliga olarak.

Maçlarını almak için kuyruk oluyorlar, İngiliz, İspanya, İtalya da öyle kaliteli bir düzen var.Zor ama kurallara uyunca , taviz vermeyince güzel oluyor demekki.

Zor sevmeyiz,kanun,yasa bize angarya geliyor maalesef.

Senin dandik liginin yayınını kim ne edecek?

Yine anlaşma yapıldı ama eski anlaşmaya göre BEDAVAYA oldu bu defa.

Arz talep meselesi ...

Klas görünen kim var kulüp olarak? Yok...

Nal toplamaya devam edeceğiz maalesef.İste şans ile,biraz gününde olarak bir takım başarılar, puanlar, paralar kazanabilir ama epeyce faktörün yanyana gelmesi sonucunda olur ancak.

Oda kırk yılda bir, mucize desem yeridir.

Başarı tek günlük değildir,istikrar ise bizde olmayan bir şey..

• UEFA, resmi sitesinden Fenerbahçe - Dinamo Kiev maçında taraftarların yapmış olduğu tezahüratlardan ötürü konuya ilişkin Etik ve Disiplin müfettişi atadığını açıkladı.

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Resmi Gönderi

UEFA, resmi sitesinden Fenerbahçe - Dinamo Kiev maçında taraftarların yapmış olduğu tezahüratlardan ötürü konuya ilişkin Etik ve Disiplin müfettişi atadığını açıkladı.

E BAKAM

Kına benden o gevşeklere B)

• Resmi Gönderi

Tanıtım törenine 10 bin kişi katılmış Dybala için.

Roma bir çırpıda 535 bin forma satmış Dybala sayesinde.

Ronaldo'nun Juventus transferinde satılan forma satış rekorunu kırmış.

Allah akıl fikir versin ne desem

• Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Takımlarımızın UEFA Fikstürü en geç 01.00 gibi sizlerle olacak UEFA Ülke Puanı Sıralaması ile Birlikte